22 Ekim 2021 Cuma

NECATTİN DEMİRTAŞ İLKADIM İLÇESİNE GÜZEL HİZMETLER YAPTIKLARINI SÖYLEDİ

Necattin Demirtaş İlkadım ilçesine güzel hizmetler yaptıklarını söyledi

Samsun'un İYİ Partili İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, ilçeye güzel hizmetler sunduklarını söylerken 31 Mart seçim sürecinde vaat ettiği vizyon projelerinin hiç birine henüz başlayamadı.

12 Ekim 2019 Cumartesi 19:27 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, yol yapma, yol yenileme gibi hizmetler yaptıklarını söyledi, İlkadım ilçesine güzel hizmetler yaptıklarını açıkladı.


Samsun'da İlkadım ilçesinde bulunan Ataköy TOKİ konutları site yönetimi ve apartman sakinleri ile bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Toplumun tüm kesimleriyle iç içe olup, karşılıklı fikir alış verişi şeklinde bir araya geldiğimiz tüm etkinlikler sayesinde kentimize ve ilçemize en güzel hizmetleri sunuyoruz" dedi.

Ataköy Toki konutları site yönetimi ve apartman sakinlerinin düzenlediği kahvaltı programında vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Demirtaş istek ve önerileri dinledi. Vatandaşların talepleri doğrultusunda çalışmalara yön verdiklerini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,''Biz halkın yanında ve halkla beraber olmaya her zaman önem veriyoruz. Tek amacımız İlkadım'ın  kalkınması ve büyümesi noktasında farklı görüş ve düşünceleri dinleyerek ilçemizi  daha modern ve yaşanabilir  bir konuma getirmektir ''dedi.Halkımızla iç içe olmaktan keyif alıyoruz
Vatandaşlarla iç içe olmaktan büyük keyif aldıklarını sözlerine ekleyen Başkan Demirtaş,''Biz ortak akıl anlayışını canlı tutarak ilçemizin kalkınması ve büyümesi noktasında çaba sarf ediyoruz. İlkadım Belediyesi olarak ''Belediye Mahallemizde'' uygulaması ile hizmet götürmediğimiz tek bir mahallemiz kalmayacak. Bu bölgemizde uzun yıllardır devam eden alt yapı sıkıntısının giderilmesi noktasında büyük emekler sarf ettik ve bu sorunun ortadan kaldırılmasında ciddi desteklerimiz oldu. Bozuk ve kullanılamaz hale gelen yollarımızın standardını yükseltmek ve konforlu hale getirmek amacıyla bugüne kadar çok ciddi mesai yaptık, ekiplerimiz gerek yol yenileme, bakım ve onarım gerekse de kilit taşı çalışmalarına devam etmektedir. Yapılan hizmetler karşılığında dualar almak, destek  görmek bizim için çok değerlidir. Mahallelerimizin yaşam standartını yükseltmek, bu bölgelerde yaşayan kıymetli hemşerilerimizin huzur ve güveni için elimizden geleni bugüne kadar yaptık, bundan sonrada aynı özeni göstereceğiz''diye konuştu.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Nuri

06 Kasım 2019 Çarşamba 01:04

Yalan, ne hizmeti !!

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Meclis toplantısını basıp santrale tepki gösterenlere dava açıldı

Samsun Büyükşehir Meclis toplantısını basıp santrale tepki gösterenlere dava açıldı