02 Aralık 2021 Perşembe

NECATTİN DEMİRTAŞ KORONA VİRÜS NEDENİYLE VATANDAŞLARI GÖRÜNTÜLÜ ARADI, MORAL VERDİ

Necattin Demirtaş Korona Virüs nedeniyle vatandaşları görüntülü aradı, moral verdi

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, Korona Virüs sebebi ile evlerinden çıkamayan 65 yaş üstü vatandaşları cep telefonlarından arayarak görüntülü görüşme yaptı, moral verdi.

15 Nisan 2020 Çarşamba 15:53 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş korona virüs tedbirleri kapsamında evden çıkamayan 65 yaş üstü vatandaşları görüntülü arayarak sohbet etti.


İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş belediye bünyesinde oluşturulan Vefa Timinin çalışmalarını da yakından takip ediyor. İlkadım Belediyesi Vefa Timi tarafından alış-veriş ihtiyaçları karşılanan vatandaşları görüntülü arayarak sohbet eden Başkan Demirtaş bir yandan belediye çalışmaları hakkında memnuniyet ölçerken bir yandan da vatandaşlar ile sohbet ediyor.

BÖYLE GÜNLERDE BU HİZMETLER ÇOK ÖNEMLİ
Bir anda cep telefonlarına gelen görüntülü aramayla İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı karşılarında görmekten duydukları mutluluğu dile getiren vatandaşlar teşekkür ederken; “Böyle günlerde bu hizmetler çok daha önem kazanıyor. Bizler evlerimizden çıkamasak da İlkadım Belediyesi çalışanları bizleri yalnız bırakmıyorlar. Bu hizmetleri yapanlar bizim çocuklarımız gibi oldu. Çocuklarımıza ve sizlere çok teşekkür ederiz” dediler.HALKIMIZLA HER KOŞULDA BİR ARADA OLACAĞIZ
Ülke olarak yaşanan bu zor zamanları atlatmanın en önemli yollarından birinin vatandaşla kurulan bağların güçlendirilmesi olduğuna dikkat çeken İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; “Biz halkımızla her zaman iç içe, kol kola olduk. Bu zor günlerde de evden çıkamayan vatandaşlarımıza destek olmak, hallerini ve ihtiyaçlarını sormak çok önemli diye düşünüyorum. Bu nedenle sosyal mesafe kuralını bozmadan vatandaşlarımızı ziyaret etmenin başka bir yolu olarak görüntülü aramayı tercih ettik. Hem sohbet ederek bir nebze moral vermeyi hem de belediyemizin çalışmaları hakkında memnuniyetleri ölçmeyi amaçladık. Sağ olsunlar vatandaşlarımız da çok iyi karşıladılar. Özellikle Vefa Timimizin çalışmalarından memnuniyet duyduklarını dile getiren hemşehrilerimize teşekkür ediyor ve bu zor günlerin bir an önce geride kalarak sağlıklı günlerin gelmesini temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Tarım Bakanı Pakdemir'li Samsun'a tarım alanında yeni müjdeler verdi

Tarım Bakanı Pakdemir'li Samsun'a tarım alanında yeni müjdeler verdi