23 Eylül 2020 Çarşamba

NECATTİN DEMİRTAŞ MHP'LİLERE ÜÇ KAĞITÇI DEDİ, İŞTE O SÖZLERİN YER ALDIĞI VİDEO

Necattin Demirtaş MHP'lilere üç kağıtçı dedi, işte o sözlerin yer aldığı video

Samsun'da MHP'den istifa edip İYİ Parti'den İlkadım Belediye Başkan adayı olan Necattin Demirtaş'ın CHP İlkadım İlçe Başkanlığına yaptığı ziyarette, "MHP'liler üç kağıtçı" demesi ülkücülerin tepkisini çekti.

20 Şubat 2019 Çarşamba 14:18 GÜNCEL

Samsun'da İYİ Parti'nin İlkadım Belediye Başkan adayı Necattin Demirtaş'ın CHP İlkadım İlçe Başkanlığına yaptığı ziyarette, "CHP'liler adam gibi adam. MHP'liler üç kağıtçı" dediği ortaya çıktı.


CHP ve İyi Parti’nin oluşturduğu Millet İttifakı’nın, İyi Parti İlkadım Belediyesi Başkan Adayı Necattin Demirtaş, CHP ilkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel’i ziyaret etti.

Gerçekleştirdiği ziyarette CHP ilkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel ile seçim değerlendirmesi yapan, İYİ Parti İlkadım Belediyesi Başkan Adayı Necattin Demirtaş’ın burada MHP’lilere üçkağıtçı dediği sosyal medyada yayınlanan video ile ortaya çıktı. 
 
SOSYAL MEDYADA OLAY OLDU
Necattin Demirtaş'ın 'MHP'liler üç kağıtçı' sözlerinin yer aldığı ve sosyal medyada dolaşan videoya ise tepki yorumları yağdı. İYİ Parti’den aday olduktan sonra miting yapan ve her platformda “Ben ülkücüyüm" diyen Necattin Demirtaş'ın CHP İlkadım İlçe Başkanlığına yaptığı ziyarette "CHP’liler dört dörtlük adam. Neyi mi şikayet ediyon, MHP’li değil. MHP’liler üçkağıtçı, onu görüyorum ben” demesi tepkilere neden oldu.

İŞTE O VİDEONUN TAMAMI
Sosyal medyada paylaşılan videonun bazı alanlarının kesildiğini ve bunun komplo olduğunu iddia edilen, Necattin Demirtaş’ın konuşmasının ham videosu da  ortaya çıktı. İşte Necattin Demirtaş'ın CHP İlkadım İlçe Başkanlığında yaptığı o konuşmanın videosu.. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Vatandaş

20 Şubat 2019 Çarşamba 14:30

türkeşin oğlu üvey abisine "hav hav" dedi, öbürü üçkağıtçı demiş bunun haberini yapıyorsunuz, hırsız bizim hırsızın haberini de yapsana yandaş samsunkenthaber

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak 'MHP'liler üç kağıtçı' diyen Demirtaş'a tepki gösterdi

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak 'MHP'liler üç kağıtçı' diyen Demirtaş'a tepki gösterdi