31 Temmuz 2021 Cumartesi

NECATTİN DEMİRTAŞ O OLAYA SERT TEPKİ GÖSTERDİ! KARŞILARINDA BENİ BULURLAR

Necattin Demirtaş o olaya sert tepki gösterdi! Karşılarında beni bulurlar

Samsun'da yapılan 31 Mart seçimlerinde İlkadım Belediye Başkanı seçilen Necattin Demirtaş, durumdan vazife çıkartarak belediye personelini tehdit eden ve rahatsız edenlere çok sert tepki göstererek, "Bunu her kim bir daha yapmaya kalkışırsa karşısında beni bulur" dedi.

02 Nisan 2019 Salı 15:58 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım Belediyesi Başkanı seçilen Necattin Demirtaş, birilerinin İlkadım Belediyesine giderek çalışan personele yönelik tehdit ve baskı uyguladığı yönündeki iddiaların gündeme gelmesi üzerine bir açıklama yaptı.


Necattin Demirtaş, 31 Mart seçimlerinin sona erdiğini ve seçimi kazanan taraf olduklarını belirterek, "Bu durumdan bizden habersiz olarak vazife çıkartanlar olabilir. Biz bu kişilerin yaptıkları davranışları tasvip etmiyoruz. Seçim sonrası birileri bizim adımıza belediyedeki kardeşlerimizi rahatsız etmiş. Bundan büyük bir üzüntü duydum. Ancak bu çirkin davranışları sergileyenlere gereken tavrımızı koyduk. Biz her zaman söylediğimiz gibi sevgi dili kullanacağız. Belediyede kimseyi bize oy verdi yada vermedi diye ayırt etmeyeceğiz. Biz bunu söyledik. Bunun dışında bizim adımıza, bizden habersiz bir şekilde durumdan vazife çıkartarak, belediyede çalışan işçileri her kim hangi gerekçe ile olursa olsun bundan sonra rahatsız ederse karşılarında beni bulur" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta konuştu! Asıl proje Hayati Tekin'dir o olmasaydı biz seçimi alırdık

Erhan Usta konuştu! Asıl proje Hayati Tekin'dir o olmasaydı biz seçimi alırdık