22 Ekim 2021 Cuma

NECATTİN DEMİRTAŞ PANDEMİ SÜRECİNDE ESNAF VE VATANDAŞLARI DİNLEDİ

Necattin Demirtaş pandemi sürecinde esnaf ve vatandaşları dinledi

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş pandemi sürecinde Kazımkarabekir mahallesi sakinleri ve pazarcı esnafları ile toplantı yaparak sorunlarını dinledi.

03 Şubat 2021 Çarşamba 12:58 GÜNCEL

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kazımkarabekir Mahallesi sakinleri ve semt pazarcı esnafı ile bir araya gelerek istek ve taleplerini dinledi.


İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Yıldıray Çınar Kültür Merkezi konferans salonunda koronavirüs tedbirleri doğrultusunda Kazım Karabekir Mahalle sakinleri ve mahallede kurulan pazar esnafı ile sohbet ederek taleplerini dinledi. 

Programa Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Muhammet Yazıcı, İlkadım Belediyesi Zabıt Müdürü Şeref Sarı katılım sağladı. Ortak sorunların konuşulduğu toplantıda santral yanı pazar esnafı, sorunlarını dile getirerek Başkan Demirtaş’tan çözüm talep ettiler. Mahalle sakinleri ise mahalle girişlerine araçlarını hızlarını kesmek ve oluşabilecek kazaların önüne geçmek adına bariyer konulmasını istedi.

Sorunları hep birlikte çözeceğiz
İlkadım ilçesinde  tüm sorunları vatandaş ve esnaflar ile birlikte hareket ederek çözeceklerini söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "İlçemizdeki bütün sorunları en az seviyeye düşürmek için ekibimiz ile birlikte çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana, ilçemiz ile ilgili bütün sorunlarımızı ele aldık ve çalışmalarımıza başladık. Allah’ın izni ile ilçemiz ile ilgili hiçbir sorun kalmayacak. Siz değerli esnaflarımız ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunarak, ilçemizin sorunlarını hep birlikte konuşarak çözeceğiz" dedi.

Modern Pazar yerlerini ilçemize kavuşturacağız
Pazar esnafının ve vatandaşların taleplerini değerlendiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "İlçemizdeki pazar yerlerine ait beklentilerin farkındayız. Vatandaşımızın, esnafımızın görüş ve düşüncelerine değer veriyoruz. Burada sizlerle bir araya gelerek gerek esnafımızın gerekse vatandaşımızın daha iyi koşullarda yaşamını sürdürmesi için çalışıyoruz. Vatandaşlardan gelen şikâyetleri gidermek ve sizlerin istek ve taleplerinizi ortak bir noktada çözüme kavuşturmak için elimizden geleni yapacağız. Bu kapsamda Kazımkarabekir Mahallemizde bulunan santral pazarımızın ilçe halkının ihtiyacına cevap verecek şekilde düzenlenerek mevcut semt pazarındaki bulunan Elektrik Santrali ve kavşak uygulamasının güvenlik zafiyatına olanak vermemesi için durum değerlendirmesi yaparak mevcut pazar yerinin düzenlemeye yada farklı bir noktada bölgemize yakışır yeni pazaryerini ilçe halkımızın hizmetine sunacağız" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Arzu Aygün'ün katili cinayeti nasıl ve ne şekilde işlediğini anlattı

Samsun'da Arzu Aygün'ün katili cinayeti nasıl ve ne şekilde işlediğini anlattı