17 Haziran 2021 Perşembe

NECATTİN DEMİRTAŞ PERSONELE SESLENDİ: GÖREVİNİ LAYIKIYLA YAPANIN BAŞIMIN ÜSTÜNDE YERİ VAR

Necattin Demirtaş personele seslendi: Görevini layıkıyla yapanın başımın üstünde yeri var

Samsun'da İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 31 Mart seçimlerinin ardından belediye personeli ile gerçekleştirdiği tanışma toplantısında, "İşini en iyi şekilde yapan arkadaşlarımızla sorunum olmaz.Görevini layıkıyla yapanın başımın üstünde yeri var" dedi.

14 Temmuz 2019 Pazar 17:34 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, belediye personeli ile istişare ve tanışma toplantısı düzenledi.


31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından göreve gelen İlkadım  Belediye Başkanı Necattin Demirtaş , belediye personeli ile istişare ve tanışma toplantısında bir araya geldi. Toplantıda Başkan Demirtaş, Belediye çalışanlarına  herkes işini özverili şekilde yapması gerekli olduğunu söyledi.Belediye konferans salonunda gerçekleşen tanışma ve istişare toplantısına birim müdürleri ve çalışanları katıldı. Ben çalışan personelime, alın teri akıtan personelime sonuna kadar güvenirim, belediyecilik ekip işidir. İşini en iyi şekilde yapan arkadaşlarımızla sorunum olmaz.Görevini layıkıyla yapanın başımın üstünde yeri var. Yapmayana da gerekli işlemleri yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Kimsenin arkasına sığınmayın. Benim gözümde birim amirleri ve tüm personel eşittir. Mesai saatinde herkesin yerinde olmasını isterim. Hep beraber çalışıp vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz, beni buraya halk getirdi. Halkımızın ekip ruhuyla katılımcı yönetim anlayışımızı boşa çıkarmayacağız'' diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Başkanı Demir Havza'da açıkladı: Ayrımcılıkları ortadan kaldırıyoruz

Samsun Büyükşehir Başkanı Demir Havza'da açıkladı: Ayrımcılıkları ortadan kaldırıyoruz