25 Ekim 2021 Pazartesi

NECATTİN DEMİRTAŞ YOL TAMİRİ VE YAMA ÇALIŞMALARINDA FEDAKARLIKTAN KAÇINMADIKLARINI AÇIKLADI

Necattin Demirtaş yol tamiri ve yama çalışmalarında fedakarlıktan kaçınmadıklarını açıkladı

Samsun'un İYİ Partili İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, yol, kaldırım tamiri ve yama çalışmalarında hiç bir fedakarlıktan kaçınmadıklarını açıkladı.

20 Temmuz 2020 Pazartesi 16:25 GÜNCEL

Samsun'un İYİ Partili İlkadım Belediyesi, Covid-19'da normalleşme sürecinin başlaması ile birlikte ilçeye bağlı mahalle ve sokaklarda yol, kaldırım tamiri ve asfalt yama çalışmaları başlattı.


İlkadım ilçesine bağlı mahalle ve sokaklarda belediye tarafından yapılan yol, kaldırım tamiri, asfalt yama gibi hizmetlerle ilgili belediye basın bürosundan yapılan bilgilendirme aşağıda ki gibidir.

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerinin, merkez ve kırsal mahalle ayırımı yapmadan devam eden çalışmaları hakkında bilgi veren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Gece gündüz demeden vatandaşlarımızın hizmetinde olmaya devam edeceğiz." dedi.

İlkadım  Belediyesi  Fen işleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde birçok farklı ekiple gruplar halinde üst yapı çalışmalarını hava şartlarının da elverdiği ölçüde yoğun bir şekilde sürdürüyor. İlkadım ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde  bir çok noktada eş zamanlı çalışan İlkadım Belediyesi, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. 

İlkadım’ın dört bir yanında çalışmalarını sürdüren ekipler, yaşanan eksikliklere anında müdahale ederek İlkadım’ı daha yaşanabilir bir kent olması adına kentin bir çok noktasında, aynı anda bakım ve yenileme çalışması başlattı. 

Bu kapsamda ekipler parke yol tamiri, kaldırım tamiri, yama asfalt, yol düzenleme gibi birçok konuda gerçekleştirdiği çalışmalarla kentin güzel bir görünüme kavuşturulması için ilçenin dört bir yanında çalışıyor. 

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri sabahları mesai saatinin başlamasıyla birlikte belediyenin Tepecik Mahallesi'nde bulunan şantiyesinde bir araya gelerek görev dağılımı gerçekleştiriyorlar. Görev dağılımının ardından mobil ekipler kentin belirli bir noktalarına doğru yola çıkarak eksikliklere anında müdahale ediyorlar.

Hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz
Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda merkez ve kırsal mahallelere ayrım yapmaksızın eşit hizmet götürmek adına yoğun bir çalışma programının devam ettiğini kaydeden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz program dahilinde ilçemizin tüm sokaklarında çalışmalarına devam ediyorlar. Ekiplerimiz tarafından yapılan çalışmaların mahallelerde yaşayan vatandaşların takdirini kazanması da bizleri mutlu ediyor. İhtiyaç duyulan hizmetleri en kaliteli biçimde yapmak ve insanımızın hizmetine sunmak için hiçbir fedakârlıktan kaçınmıyoruz." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Yilmaz Budak

20 Temmuz 2020 Pazartesi 20:31

Olurmu canim bu asfalt işi düpedüz proje

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Partililer bizi yok sayıyor diyen MHP'li Cemal Enginyurt'a kesin ihraç talebi

AK Partililer bizi yok sayıyor diyen MHP'li Cemal Enginyurt'a kesin ihraç talebi