17 Ocak 2021 Pazar

NECATTİN DEMİRTAŞ'A AKŞENER VE İMAMOĞLU'NDAN 'HER ŞEY GÜZEL OLACAK' MESAJI

Necattin Demirtaş'a Akşener ve İmamoğlu'ndan 'Her şey güzel olacak' mesajı

Samsun'a 19 Mayıs'ın 100. yılı için gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Ekrem İmamoğlu, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'a yaptıkları ziyarette neler söyledi.

20 Mayıs 2019 Pazartesi 14:56 GÜNCEL

Samsun'da 19 Mayıs'ın 100. yılında İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı ziyaret eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Ekrem İmamoğlu "Her şey güzel olacak" mesajı verdi.


Samsun'da İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 19 Mayıs 1919, milli mücadele meşalesini Samsun’da yakarak Türk Milleti’ne rotasını gösteren Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün doğum günü kabul ettiği bu yıl 100.Yılının kutladığı etkinliğe gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener 'i İlkadım Belediyesinin yeni hizmet binasında ağırlayarak misafir etti.

İlkadım ilçesi Kadıköy mahallesi Ulugazi Tokileri üzerinde bulunan İlkadım Belediyesi yeni hizmet binasında gerçekleşen ziyarete CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek ve CHP ve İYİ partilerin il,ilçe başkanları ve temsicileri,İlkadım ilçe muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İMAMOĞLUN'DAN DEMİRTAŞ'A ANLAMLI HEDİYE
Genel Başkanlar Kılıçdaroğlu ve Akşener'i yeni belediye hizmet binasını gezdirerek tanıtan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,Başkanlık makamında bir süre sohbet etti. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ziyaretin unutulmaması ve hatırlanması adına Başkan Demirtaş'a Sivas Milli Mücadelenin 108 günü adlı kitabı hediye etti.AKŞENER HER ŞEY İYİ OLACAK
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener,''Kurtuluşun ilk adımın atıldığı bu şehirde sizi bu koltukta görmek çok güzel oldu.Her şey iyi olacak ''dedi.

KILIÇDAROĞLU İLÇENİZE YAPACAĞINIZ HİZMETLERE İNANCIMIZ TAM
Bu yeni hizmet binasında ilçenize güzel hizmetler yapacağınıza inancımız tam diyerek söz alan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'' Umuyorum ki bu yeni hizmet binası kısa zamanda Samsun'un incisi olacak" diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Başkan Demirtaş günün anısına Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener'e çiçek ve Samsun'un simgesi olan Atatürk anıtını hediye etti.Katılımcıların Genel Başkanlar ile hatıra fotoğrafı çekimi ile ziyaret son buldu

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Musti

21 Mayıs 2019 Salı 14:58

Koltuk uğruna yaşanan ahlaki dejenerasyon ve şekilden şekile girmenin adıdır, bu fotograf karesi...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci: Bize Atatürk'ün gençliği lazım. Bu kente yakışan budur

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci: Bize Atatürk'ün gençliği lazım. Bu kente yakışan budur