04 Temmuz 2020 Cumartesi

NECATTİN DEMİRTAŞ'A ÇAĞRI! BDP SEÇİM ŞARKISINI SİZİN İÇİN UYARLAYAN KİMSE BULUP İFŞA EDİN

Necattin Demirtaş'a çağrı! BDP seçim şarkısını sizin için uyarlayan kimse bulup ifşa edin

Samsun'da İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan adayı Necattin Demirtaş'a açık çağrı.. Sayın Necattin Demirtaş, BDP'nin seçim şarkısını sizin için uyarlayıp seslendirenleri bulup, haklarında suç duyurusunda bulunarak bu kişileri lütfen kamuoyuna ifşa edin..

05 Mart 2019 Salı 13:50 GÜNCEL

Samsun'da İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan adayı Necattin Demirtaş için hazırlanan seçim şarkısının, kapatılan BDP'nin 2011 seçimlerinde kullandığı seçim şarkısı ile söz ve müzik olarak aynı olması şaşkınlık yaratttı.


Samsun'da İYİ Parti'nin İlkadım adayı Necattin Demirtaş için hazırlandığı gündeme gelen ve Necattin Demirtaş destekçileri tarafından da sosyal medyada paylaşıyan seçim şarkısı, kapatılan BDP'nin 2011 seçimlerinde kullandığı seçim şarkısı ile aynı çıktı. 

Necattin Demirtaş'ın bu şarkıdan haberinin olduğunu sanmıyoruz ancak bu şarkının yapılması için Demirtaş cephesinden birileri sipariş vermiş olabilir. Necattin Demirtaş için hazırlanan söz konusu şarkının söz ve müziğinin BDP'nin seçim şarkısı ile aynı olduğunu Necattin Demirtaş'ın da bildiğini yada anlayacağını da sanmıyoruz. Ancak burada asıl ciddi sorun, BDP'nin seçim şarkısının Necattin Demirtaş için uyarlanmış olması.

Sayın Necattin Demirtaş'a açık çağrıda bulunuyoruz..

BDP'nin seçim şarkısını söz ve müziği ile birlikte sizin adınıza ve sizin için kim uyarladı.

BDP'nin seçim şarkısını sizin için kim stüdyoya girip seslendirdi..

Sizin için bir seçim şarkısı hazırlanması için bir sipariş verildi mi, ya da bunu gönüllü olarak kim yaptı.

Sizin için hazırlanan söz konusu seçim şarkısını seslendiren ve sözlerini yazanlar, müzik olarak neden BDP'nin seçim şarkısının müzik alt yapısını kullandı. Kim bunu size yapanlar.. Lütfen bu şarkıyı seslendiren, ses sanatçısını bulup, hakkında suç duyurusunda bulunun ve kamuoyuna da ifşa edin..

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Zihni Şahin iş adamları ile buluştu! Atakum'u yıldız bir kent yapacağız

Samsun'da Zihni Şahin iş adamları ile buluştu! Atakum'u yıldız bir kent yapacağız