27 Ekim 2021 Çarşamba

NECATTİN DEMİRTAŞ'A MHP İDDİASINI SORDUK! İŞTE VERDİĞİ CEVAP

Necattin Demirtaş'a MHP iddiasını sorduk! İşte verdiği cevap

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın yine MHP'ye geri döneceği iddiası ortaya atılırken bu iddiayı yine Necattin Demirtaş'a sorduk. İşte verdiği cevap..

13 Eylül 2021 Pazartesi 16:39 GÜNCEL

Samsun'da 31 Mart seçimleri öncesi MHP'den istifa ederek İYİ Partiye geçen ve İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın şehir efsanesine dönen 'MHP'ye geri geçecek' iddiası yeniden gündeme geldi.


İYİ Partili İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın MHP'ye geri dönmek için girişimlerde bulunduğu ancak bu girişimlerin Devlet Bahçeli tarafından geri çevrildiği ileri sürülürken, adeta kabak tadı veren MHP'ye geri dönme iddiası yine ve yeniden ortaya atıldı. Bu iddia üzerine ise sosyal medyada Necattin Demirtaş'a eleştiriler geldi.

Daha önce de sık sık ve defalarca MHP'ye geri döneceği yönünde iddialar tekrarlanan ve bu iddiaya ilişkin defalarca açıklama yaparak böyle bir şeyin olmayacağını söyleyen Necattin Demirtaş'a, yine ve yeniden gündeme gelen bu konuyu Pazar günü tekrar sorduk. 

MHP'ye geri döneceğine ilişkin iddialardan ve haberlerden sıkıldığını, her defasında açıklama yapmasına rağmen bu iddianın ısıtılıp ısıtılıp gündeme getirildiğini söyleyen Necattin Demirtaş, "Artık cevap vermekten yoruldum. Ne yazarlarsa yazsınlar" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

sait dede

14 Eylül 2021 Salı 08:34

necattin baskanım adam gibi adam gelirken ne dediyse o ülkücüyüm diyor adam baskanım seninleyiz

Turhan Akşen

13 Eylül 2021 Pazartesi 23:42

Mhp.si onu aday göstememekle zaten gözden cıkardiği aşikar ve yazdiklarinizin doğrulugunu bilenlerdenim.Necattin baskan mhp.den hic kopmadı ki müdürlerine yöneticilerine bakin secimde cumhur ittifakinin gercek desdekliyecileridi fotograflari sizlerde mevcuttur

Han

13 Eylül 2021 Pazartesi 17:35

AKP ye şook etkisi yaratacak heyecan lazım ölü toprağını üstünden atması gerek görünen o ki milletin söylediği nafile bir kulaktan giriyor diğerinden çıkıyor ayaklarının yere basması hepsine iyi gelir sanıyorum önümüzdeki seçimlerde iyi parti ve CHP ipi göğüsler gibi gözüküyor maalesef ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUM NECATTİNİ OKADAR KÖTÜLEDİLERKİ BENCE NECATTİN BAŞKANI RET ETMİYORLAR NECATTİN RET EDİYOR GİBİ GELİYOR SAMSUN AKP İLÇE BAŞKANLIĞI TAM BİR FİYASKO

Uğur

13 Eylül 2021 Pazartesi 16:32

Cumhur ittifakı necattin demirtaşı ve Erhan ustayı tekrar kazanmak zorunda. AKP sert düşüş yaşıyor acilen biler yapması gerek Mustafa Demir Erhan ustaya dua etsin eğer AKP samsunda bu kadroyla devam ederse ne yazıkkı samsunda büyükşehirde dahil hepsini kaybedecek ısrarla direniyorlar ortada bir gerçek var Samsun halkı artık AKP Samsun yönetiminden yaka silkiyor birşeyi tamamen kaybetmeden müdahale etmek en iyisidir

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Çalmak üzerine güzelleme.. Oynama şıkıdım şıkıdım!

Çalmak üzerine güzelleme.. Oynama şıkıdım şıkıdım!