25 Ocak 2020 Cumartesi

NECATTİN DEMİRTAŞ'A MHP'LİLERE KIRGIN MISINIZ SORUSU SORULDU İŞTE VERDİĞİ YANIT

Necattin Demirtaş'a MHP'lilere kırgın mısınız sorusu soruldu işte verdiği yanıt

Samsun'da 31 Mart yerel seçim sürecinde MHP'lilerin eleştirilerine maruz kalan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'a "MHP'lilere kırgın mısınız" sorusu soruldu.

14 Mayıs 2019 Salı 18:56 GÜNCEL

Samsun'da belediyenin mali durumu ile ilgili basın toplantısı düzenleyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'a toplantı sonrası gazeteciler "MHP'lilere kırgın mısınız" sorusunu sordu.


31 Mart yerel seçim sürecinde MHP'den istifa ederek İYİ Parti'den aday olan Necattin Demirtaş'a bu nedenle en sert eleştiriler MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak'tan gelmişti. Necattin Demirtaş'ı omurgasız olmakla itham eden ve eleştiride  hızını alamayan MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak, seçim sürecinde Demirtaş için "Biz HDP-PKK'nın desteklediği aday istemiyoruz" dahi demişti.

Yerel seçimlerde İlkadım Belediye Başkanı seçilen Necattin Demirtaş ise bugün belediyenin mali tablosunu basın mensuplarına açıklamak üzere bir toplantı düzenledi. Toplantı sonrası Necattin Demirtaş'a bir gazeteci, MHP'lilerin seçim sürecinde kendisine yönelik yaptığı eleştirileri hatırlatarak, "MHP'lilere kırgın mısınız" sorusunu sordu.

Necattin Demirtaş ise gazetecinin "MHP'lilere kırgın mısınız" sorusuna verdiği yanıtta, "MHP'lilere kırgın değilim. Yiğit nasılsa öyle anılır. Sıkıntı yok." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor'dan gönderilen Taner Taşkın, Manisa'yı play-off'ta yarı finale taşıdı

Samsunspor'dan gönderilen Taner Taşkın, Manisa'yı play-off'ta yarı finale taşıdı