22 Ekim 2021 Cuma

NECATTİN DEMİRTAŞ'I GAZİLER ŞEHİT DUL VE YETİMLER DERNEĞİ ZİYARET ETTİ

Necattin Demirtaş'ı Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği ziyaret etti

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

22 Kasım 2019 Cuma 16:38 GÜNCEL

İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık'ın gerçekleştirdiği ziyarette “Aziz vatan için canlarını seve seve veren şehitlerimizin aileleri ile yaralanan gazilerimiz ve onların aileleri bizim için çok kıymetlidir” dedi.


Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Genel Başkan Mustafa Işık, yapılan dernek faaliyetleri hakkında Başkan Demirtaş’a  bilgiler verdi. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık, İlkadım ilçemizde yapılan faaliyetleri takip ettiklerini, şehitlerimiz ile gazilerimizi  unutmayan, ailelerine destek olarak özel günlerden dışında da bir araya gelen Belediye Başkanımız Necattin Demirtaş’a duyarlılığından dolayı teşekkür etti.

 


Bu vatanın asıl sahipleri şehit ve gazilerimizdir
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şehit ve gazilerin vatanın asıl sahipleri olduğunu belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş “Bu vatan için gözünü kırpmadan şehadet şerbetini içen şehitlerimiz ve o şerbeti içmek için gözünü kırpmadan atılan gazilerimizin rütbesi şüphesiz hepimizden üstündür. Şehit yakınları bu vatana canlarını teslim eden kimselerdir. Bizler vatanın asıl sahipleri olan şehit yakını ve gazilerimize her daim sahip çıkmalıyız. Bu vesile ile ziyaretimize gelen Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık’a ve teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

 


Başkan Demirtaş’a teşekkür plaketi
Ziyarette karşılıklı olarak yapılan fikir alış verişleri ve yapılması düşünülen organizasyonlar hakkında istişarelerin sonunda Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık ve Samsun Şube Başkanı Necati Yılmaz Başkan Demirtaş’a plaket takdiminde bulundular.
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık’a Samsun Şube Başkanı Necati Yılmaz, İzmir Şube Başkanı Recep Doğru, Adıyaman Şube Başkanı Hacı Erdengi, Kırşehir Şube Başkanı  Hayrettin Kaya, Genel Merkez Kurul Üyesi Reşat Delta, Şehit Babası Celal Özer eşlik etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Canik Belediyesi gençlere iş ve meslek danışmanlığı eğitimlerine başladı

Canik Belediyesi gençlere iş ve meslek danışmanlığı eğitimlerine başladı