05 Temmuz 2020 Pazar

NECATTİN DEMİRTAŞ'I ZOR DURUMDA BIRAKAN O ŞARKIYI SESLENDİREN VOLKAN BOZ AÇIKLAMA YAPTI

Necattin Demirtaş'ı zor durumda bırakan o şarkıyı seslendiren Volkan Boz açıklama yaptı

Samsun'da İYi Parti İlkadım adayı Necattin Demirtaş için yapılan seçim şarkısının BDP'nin 2011 seçim şarkısı ile aynı olduğu ile ilgili gündeme gelen iddialar üzerine şarkıyı okuyan Volkan Boz açıklama yaptı.

06 Mart 2019 Çarşamba 16:54 GÜNCEL

Samsun'da İYi Parti adayı Necattin Demirtaş için hazırlanan seçim şarkısının BDP'nin seçim şarkısı ile aynı olduğu iddiaları üzerine, Demirtaş için şarkıyı hazırlayan Volkan Boz açıklama yaparak, "Bu şarkı HDP'nin değil benim " dedi.


Seslendirdiği şarkının BDP'nin 2011 seçim şarkısı ile benzediği iddialarının gündeme gelmesi  ile Necattin Demirtaş'ı zor durumda bırakan Volkan Boz, "Bu müziği resim halinde koyarak sosyal medya sayfamda paylaştım. Bu müzik HDP'nin seçim müziği olarak gündeme geldi. Bundan Necattin Demirtaş'ın haberi yok. Bizim HDP ile işimiz olmaz" dedi

Necattin Demirtaş'a jest yaptığını söz konusu şarkıdan Demirtaş'ın bilgisinin olmadığını söyleyen Volkan Boz, HDP'nin 2011 seçim şarkısında da yer alan "Yılmayacak yılmayacak bu halk sizden yılmayacak Gün gelecek çark dönecek sizden hesap sorulacak" sözlerinin Necattin Demirtaş için seslendirdiği şarkıda da "Yıkılmayacak yıkılmayacak bu halk sizden yılmayacak Gün gelecek çark dönecek sizden hesap sorulacak" şeklinde yer alması ile ilgili ise bir açıklama yapmadı.Her iki seçim şarkısı da dinlenildiğinde aradaki benzerlik müzik eğitimi olsun olmasın belli olan şarkıyı Necattin Demirtaş için jest amaçlı olarak seslendirdiğini belirten Volkan Boz, 18 yıldır müzikle uğraştığını ve İlkadım Belediyesinden çıkartılan bir işçi olduğunu söyledi. Seslendirdiği şarkının HDP'nin seçim şarkısı ile ilgisi olmadığını kaydeden Volkan Boz, bu iddiayı gündeme getirenler hakkında ise şikayetçi olacağını söyledi.

Volkan Boz'un Demirtaş için kendisinin jest amaçlı yaptığını söylediği o şarkı ile BDP'nin 2011 seçim şarkısı arasında benzerlik var mı yok mu aşağıdaki videodan dinleyerek siz karar verin.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Güleroğlu, Akşener'in mitingi için tramvayların ücretsiz olmasını istedi

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Güleroğlu, Akşener'in mitingi için tramvayların ücretsiz olmasını istedi