31 Temmuz 2021 Cumartesi

NECATTİN DEMİRTAŞ'IN ASKIDA EKMEK UYGULAMASI BAHÇELİ'YE ROL MODEL OLDU

Necattin Demirtaş'ın Askıda Ekmek uygulaması Bahçeli'ye rol model oldu

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın Askıda Ekmek uygulaması MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye rol model oldu.

19 Ekim 2020 Pazartesi 19:16 GÜNCEL

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Samsun'un İYİ Partili İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş'ın 'Askıda Ekmek' projesini rol model aldı, teşkilatlara askıda ekmek uygulaması başlatmaları talimatını verdi.


MHP Genel Merkezinin Askıda Ekmek kampanyası başlatması, Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın aynı isimli projesini akıllara getirdi.

İYİ Partili İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, MHP'nin İlkadım Belediye Başkanı olduğu 2012 yılında 'Askıda Ekmek' projesini hayata geçirmişti. 

31 Mart 2020 seçimlerinde MHP'den istifa ederek İYİ Partiye geçen ve seçimi kazanarak İlkadım Belediye Başkanı seçilen Necattin Demirtaş, 2012 yılında hayata geçirdiği Askıda Ekmek, Çorba Ekmek gibi sosyal içerikli projelerini bu dönemde yapacağını söylemişti. Necattin Demirtaş, 31 Mart seçimlerinden sonra uygulayacağını söylediği Askıda Ekmek, Çorba Ekmek gibi projelerini henüz hayata geçiremezken, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Necattin Demirtaş'ın da daha önceki belediye başkanlığı döneminde uyguladığı Askıda Ekmek kampanyası için parti teşkilatlarına talimat verdi. 
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da sosyal mesafeyi ihlal eden protokol üyelerine ceza uygulanacak mı?

Samsun'da sosyal mesafeyi ihlal eden protokol üyelerine ceza uygulanacak mı?