30 Kasım 2021 Salı

NECATTİN DEMİRTAŞ'IN EŞİ BAŞKAN YARDIMCISI OLAN KARDEŞİNE BAŞARI DİLEDİ

Necattin Demirtaş'ın eşi başkan yardımcısı olan kardeşine başarı diledi

Samsun'da İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş'ın eşi Lütfiye Demirtaş'ın kardeşi Lütfü Coşkun'u başkan yardımcısı yapmasına sevinen Lütfiye Demirtaş "Canım kardeşim Lütfi yeni görevinde başarılar dilerim" mesajı paylaştı.

21 Ekim 2020 Çarşamba 21:19 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş bugün yayımladığı genelge ile eşi Lütfiye Demirtaş'ın kardeşi Lütfü Coşkun'u belediyede başkan yardımcısı yaparken, eşi Lütfiye Coşkun ise başkan yardımcısı olan kardeşine başarı temennisinde bulundu.


Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın 5 gündür belediyeye gitmediği bugün ise belediye binasına gelerek bir genelge yayımladığı öğrenildi. Yayımladığı genelge ile Necattin Demirtaş, eşi Lütfiye Demirtaş'ın kardeşi Lütfi Coşkun'u belediyede başkan yardımcısı yaptı. 

Belediye başkanı olan eşi Necattin Demirtaş'ın kardeşi Lütfü Coşkun'u başkan yardımcısı yapmasına sevinen Lütfiye Demirtaş ise sosyal medya sayfasından fotoğraflar paylaşarak "Canım kardeşim Lütfi yeni görevinde başarılar dilerim" mesajı yayınladı.

İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş, başkan yardımcısı yaptığı eşinin kardeşi Lütfü Coşkun'un ise belediye binasında bulunan makam odasına giderek kutlama yaptı. Belediye binasında yapılan o kutlama anından fotoğrafları ise Necattin Demirtaş'ın eşi Lütfiye Demirtaş sosyal medya sayfasından paylaştı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

adnan

22 Ekim 2020 Perşembe 09:53

lutfu bey büyükşehirden geçti oraya başarılı güzel işler yaptı ilkadıma,da güzel hizmetler verir bence başarılar dilerim hayırlı olsun

Ilkadimlı seçmen

21 Ekim 2020 Çarşamba 21:42

Zavallı Başkan sen budurumlara düşecek adam deyildi Hanımın kardeşini senin koltuğuna oturttu Bu ilkadim Halkı sana kayinbiraderini Başkanlık koltuğuna oturt diye oy vermedi yazık yalandan danışmak için danışman yaptığın danışmanlarına danışsaydın onlar seni uyarırlardı Ailece Akıl tutulması yasiyorsunuz Keşke bu kareyi hiç vermemiş olsaydınız .Allah bir insanı bu kadarmı şaşirtir

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediyesinde başkan yardımcılarına yeni genelge yayımlandı!

İlkadım Belediyesinde başkan yardımcılarına yeni genelge yayımlandı!