01 Kasım 2020 Pazar

NECATTİN DEMİRTAŞ'IN EŞİ LÜTFİYE DEMİRTAŞ BİR HASTAYA TEKERLEKLİ SANDALYE HEDİYE ETTİ

Necattin Demirtaş'ın eşi Lütfiye Demirtaş bir hastaya tekerlekli sandalye hediye etti

Samsun'un İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş'ın eşi Lütfiye Demirtaş, ihtiyaç sahibi vatandaşlara tekerlekli sandalye bağışı yapacaklarını söyleyerek, bir hastaya tekerlekli sandalye hediye etti.

11 Mayıs 2019 Cumartesi 18:10 GÜNCEL

Samsun'un da İlkadım  Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve belediye bünyesinde hizmet veren İlkadım Kadın Koordinasyon Merkezi, Yaşar Doğu Mahallesi'nden ikamet eden ihtiyaç sahibi bir hastaya tekerlekli sandalye yardımı yaptı.


Gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşma noktasında gece-gündüz demeden çalışan tespit yapılan adreslerdeki ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşan İlkadım Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri yüz güldürmeye devam ediyor.Yaşar doğu Mahallesi'nde ikamet eden ihtiyaç sahibine tekerlekli sandalyesini ev adresine giden Sosyal Yardım İşler Müdürü Cemalettin Çakır ve Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş birlikte hediye etti.

ÇAKIR HER ZAMAN HİZMET YAPMA GAYRETİNDEYİZ
Engelli veya engeli bulunmayan, bize ihtiyacı olan vatandaşlarımızın her zaman yanında olduklarını dile getiren Sosyal Yardım Müdürü Cemalettin Çakır'' İhtiyaçlar doğrultusunda müdürlüğümüze başvuran ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza tüm hizmetlerini yapma gayretindeyiz. Bu gün olduğu gibi bu günden sonra da ilkadım halkımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz'' dedi.

BAYAN DEMİRTAŞ YILMADAN BIKMADAN ÇALIŞACAĞIZ.
İhtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürme noktasında, köprü vazifesi görmekten dolayı yaşadığı mutluluğu dile getiren Kadın Koordinasyon Merkezi, Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş,''Yardım süreci içerisinde hiçbir menfaat gözetmeden saf ve temiz duygularla halkın hizmetindeyiz. Bu kapsamda yılmadan, bıkmadan heyecan içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Samsun'da ihtiyaç sahibi ne kadar vatandaşımız var ise teker teker araştırarak ihtiyaçlarını karşılayacağız''dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor Kulübü açıkladı! Play-off maçının olduğu gün iftar çadırı kurulacak

Yılport Samsunspor Kulübü açıkladı! Play-off maçının olduğu gün iftar çadırı kurulacak