17 Ocak 2021 Pazar

NECATTİN DEMİRTAŞ'TAN AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANLIĞINA ŞAŞIRTAN ZİYARET

Necattin Demirtaş'tan AK Parti Samsun İl Başkanlığına şaşırtan ziyaret

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu'ya yaptığı ziyaret şaşırttı.

21 Aralık 2019 Cumartesi 20:59 GÜNCEL

Samsun'da 31 Mart yerel seçim sürecinde MHP'den istifa ederek İYi Parti'ye geçen ve İlkadım Belediye Başkanı seçilen Necattin Demirtaş, bu akşam saatlerinde AK Parti Samsun İl Başkanlığına giderek İl Başkanı Ersan Aksu ile görüştü.


Uzun bir süredir MHP'ye tekrar geçeceği iddiaları gündeme gelen Necattin Demirtaş'ın AK Parti Samsun İl Başkanlığına yaptığı sürpriz ziyarete ait fotoğraf herkesi şaşırttı.

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş'ın parti binasına yaptığı ziyaretten çekilen bir fotoğrafı sosyal medya sayfasında paylaşarak, "İlkadım Belediye Başkanı Sn. Necattin Demirtaş, İl Başkanlığımızda misafirimiz oldu. Kendisine ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Necattin Demirtaş'ın AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu'ya yaptığı ziyaretin önceden programında olup olmadığı bilinmezken, söz konusu ziyaret nezaket ziyareti olarak değerlendirildi.YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Selcuk

22 Aralık 2019 Pazar 02:56

Ne guzel iste gecsin cumhur ittifakinin altina mhp ak parti elele kol kola mutlu yarinlara ve ilkadima hizmete tum hiziyla durmak yok yola devam diyerek kalkinmaya dogru emin adimlar ile ilerleyerek ilkadima hizmetlere bismillah desinler iste

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Cıty Mall AVM kaçak bölümü kendisi yıkacak

Atakum Cıty Mall AVM kaçak bölümü kendisi yıkacak