25 Eylül 2021 Cumartesi

NİLOYA SAMSUN PİAZZA AVM'YE GELİYOR

Niloya Samsun Piazza AVM'ye geliyor

TRT Çocuk Kanalı’nın sevilen çizgi karakteri Niloya Samsun'da bulunan Piazza AVM'de 14/15 Aralık 2019 tarihlerinde çocuk hayranları ile buluşacak.

10 Aralık 2019 Salı 13:29 GÜNCEL
Samsunlu çocukların, eğlenceli, öğretici etkinliklerle kaliteli zaman geçirmeleri için birbirinden renkli etkinlikler hazırlayan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, miniklerin sevgilisi Niloya’yı ağırlayacak.

Piazza küçük ziyaretçilerini, TRT Çocuk Kanalı’nın, okul öncesi yaş grubuna hitap eden, en sevilen çizgi karakterlerinden Niloya ile buluşturacak.

Samsun Piazza’nın şanslı minikleri, TV ekranlarından izledikleri Niloya ile tanışma fırsatı bulacaklar. 14/15 Aralık tarihlerinde, AVM’de kurulacak özel alanda gösterisini sergileyecek olan Niloya, çocuklara unutamayacakları anılar kazandıracak. 

13.00, 15.00, 17.00 ve 18:30  saatlerinde 4 seans halinde devam edecek etkinlikte çocuklar, ismini ‘mutluluktan’ alan TV kahramanı Niloya’nın gösterileriyle doyasıya eğlenecek. 

Şarkılar, şovlar ve danslarla unutulmaz şovlar sergileyecek olan Niloya ile minikler  dolu dizgin eğlencenin tadına varacak. Etkinliklere Piazza Club üyelik formunu dolduran tüm ziyaretçilerin çocukları ücretsiz katılabilecekler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Atatürk Ortaokulu filede 75'inci Yıl Ortaokulu’nu yendi

Samsun Atatürk Ortaokulu filede 75'inci Yıl Ortaokulu’nu yendi