02 Aralık 2020 Çarşamba

ÖMERLER İŞ TAKİPÇİLİĞİ PEŞİNDE KOŞANLAR DEĞİLDİ! BİZE YENİ ÖMERLER LAZIM..

Ömerler iş takipçiliği peşinde koşanlar değildi! Bize yeni Ömerler lazım..

Bize yeni Ömerler lazım.. Ömerler iş takipçiliği peşinde koşanlar değildi.. Ömerler 15 Temmuz'da can verenlerdi, Afrin'de Kızıl Elma diyenlerdi Ömerler.. Ömerler garipti, Ömerler gariban..

25 Ekim 2019 Cuma 16:27 GÜNCEL
Hiç biriniz onun kadar samimi olamadı.. Hiç biriniz onun kadar dava mücadelesi vermedi.. Hiç biriniz onun kadar uykusuz kalmadı, hiç biriniz koşulsuz, şartsız ve menfaatsiz onun kadar bu davaya inanmadı..

Çok darbeler gördü bu ülke, çoğunda boyun büktü, acılar gördü, işkencelerden geçti.. 15 Temmuz'u da gördü bu ülke, direnen, boyun bükmeyen bir milletin destanını da..

Ama siz, o  silahlı darbeci askerlere karşı, F-16'ların gölgesi altında,  havada, karada direnirken, duruş sergilerken, kuyruğunuzu kıstırıp çekildiniz bir kenara.. Sus pus oldunuz.. Lider sokaklara çıkın demeden, sokaklara çıkamadınız hiç biriniz.. Yalnızca Ömerler vardı meydanlarda, lider daha 'Meydana çıkın' demeden..  

Bir kez daha size, dava adamlığının ne olduğunu 15 Temmuz'da gösterdi işte.. Bir çok kez o duruşu size tarif etti, gösterdi ama siz anlamadınız.. Davos'ta, Kandil'de, BM'de, Afrin'de, Suriye'de.. Binlerce kez size dava adamlığının ne demek olduğunu gösterdi.. Ama siz yine anlamadınız..

Dava diyerek geldiğiniz koltuklarda, menfaatler peşinde koştunuz, şımardınız, sizi ve bu davayı var eden millete tepeden baktınız, kibirlendiniz..  Geleni kovdunuz, kapıdan içeri almadınız.. Kürke baktınız hep, Ömerleri küstürdünüz..

18 yılda onun sayesinde kimlik sahibi olup, mal mülk edindiniz.. Zenginleştiniz.. Zenginleştikçe gariban Ömer'leri ezdiniz.. Seçim zamanı sırtlarına bindiniz, seçim sonrası onları unuttunuz.. Bu davanın gerçek sahipleridir Ömerler, ama siz onları işgalci ilan edip yerlerinden yurtlarından kovdunuz..

Memleket için, şehrimiz için kurumlarla, bakanlıklarla görüşmeye gidiyoruz diyerek Ankara'nın yolunu tuttunuz, yetkili ve etkili isimlerle beraber pozlar verdiniz, şovlar yaptınız.. Oysa iş takipçiliği peşindeydiniz..  Sizin derdiniz dava değil, menfaatti, o yüzden Ömerleri yakınınızda hiç istemediniz..

'Bize yeni Ömerler lazım' derken bile Ömer kılığına bürünüp meydanlarda, miting alanlarında iki yüzlülük yaptınız. Bize yeni Ömerler lazım.. Bize yeni Ömerler.. Ömerler orada, hiç gitmediler ki oysa..

İş takipçiliği peşinde koşanlar değildi bu Ömerler.. Oturdukları koltukları menfaatleri için kullananlar değildi Ömerler.. Aşna fişne peşinde koşanlar değildi Ömerler.. Küpünü doldurdukça dolduranlar, ihale peşinde koşanlar hiç değildi Ömerler..

Ömerler garipti.. Ömerler gariban.. Ömerler ağlayanlardı, ekmeğini bölüşenlerdi Ömerler..  15 Temmuz'da canını ortaya koyanlardı Ömerler.. Afrin'de Kızıl Elma diyenlerdi Ömerler..  Tayyipti Ömerler.. Bize bu yolda yolunu kaybedenler değil.. Bize yeni Ömerler lazım.. Bize yeni Ömerler lazım..

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Biyokütle Santrali olayında rüşvet iddiası gündeme geldi

Samsun'da Biyokütle Santrali olayında rüşvet iddiası gündeme geldi