27 Haziran 2019 Perşembe

ONURAİR SAMSUN UÇAK SEFERLERİNİ O TARİHTE YENİDEN BAŞLATMA KARARI ALDI

OnurAir Samsun uçak seferlerini o tarihte yeniden başlatma kararı aldı

Samsun seferlerini 16 Nisan 2018 tarihinde durduran OnurAir, 16 Mayıs 2018 tarihi ile yeniden İstanbul-Samsun ve Samsun-İstanbul seferlerine başlayacak.

02 Mayıs 2018 Çarşamba 17:13 GÜNCEL

Samsun için seferlerini durduran OnurAir, aldığı yeni karar ile İstanbul-Samsun ve Samsun-İstanbul arası karşılıklı uçak seferlerini 16 Mayıs 2018 tarihi itibari ile yeniden başlatacak.


OnurAir'in Samsun uçak seferlerini yeniden başlatması ile ilgili ise Yusuf Ziya Yılmaz'ın Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevinden ayrılmadan önce girişimde bulunduğu öğrenildi.

OnurAir yetkililerinden yapılan açıklamada İstanbul-Samsun ve Samsun-İstanbul uçak sefelerinin 16 Mayıs 2018 tarihinde yeniden başlayacağı bildirildi. OnurAir, 16 Nisan 2018 tarihinde Samsun ve İstanbul arası iç hat uçak seferlerini durdurmuştu. Uçak seferlerinin durdurulması üzerine Yusuf Ziya Yılmaz'ın OnurAir Genel Müdürü Teoman Tosun ile görüşerek seferlerinin yeniden başlatılmasını talep ettiği bu talep üzerine OnurAir'in uçak seferlerini tekrar başlattığı kaydedildi.

Öte yandan OnurAir'in İstanbul-Samsun ve Samsun-İstanbul uçak seferlerinin yeniden başlatılması ile ilgili Sivil Havacılık Genel Müdürü Bahri Kesici ve milletvekillerinin de girişimde bulunduğu aktarıldı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

TSK'nın düzenlediği hava harekatında 2 terörist etkisiz hale getirildi

TSK'nın düzenlediği hava harekatında 2 terörist etkisiz hale getirildi