19 Nisan 2019 Cuma

ORHAN GENCEBAY 'SİZE HER DÖNEMİN ADAMI DENİLİYOR' SORUSUNA YANIT VERDİ

Orhan Gencebay 'Size her dönemin adamı deniliyor' sorusuna yanıt verdi

Samsunlu ünlü sanatçı Orhan Gencebay, CNN Türk'te Buket Aydın'ın programında 'Size her dönemin adamı denilince neden kızıyorsunuz' sorusunu cevapladı.

15 Kasım 2018 Perşembe 15:08 GÜNCEL

Samsunlu ünlü sanatçı Orhan Gencebay, CNN Türk'te Buket Aydın'ın konuğu oldu. Sanatçı Orhan Gencebay programda kendisine yöneltilen  'Size her dönemin adamı denilince neden kızıyorsunuz' sorusuna da yanıt verdi.


Orhan Gencebay, kendisine yöneltilen 'Her devrin adamı' eleştirilerine verdiği yanıtta "Bu bukalemunluktur, bana yakışmaz.  Bizi yöneten iktidardır. Devletimi yöneten kimse, seçen de halkımızdır. Halkıma olan saygımdan dolayı o iktidarı da severim. Yeter ki o iktidar görevini iyi yapsın. İktidarın görevini iyi yapması için bana düşen bir görev varsa ben de o görevi seve seve şerefle yaparım. Bunu herkes böyle düşünmeli. Bu bukalemunluk anlamına gelmez. Süleyman Babamıza, Bülent Ecevit'e, Özal'a büyük sevgimiz vardı. Hepsiyle de biz yakın görüşürdük. Benim devletimi iyi yönetenlere benim şükranım var. Doğru olana, iyi hizmet verene boynum kıldan incedir. Ben Tayyip Bey'i çok eskiden tanırım, severim. Birçok özel ortamlarda beraber olduk, ben onu çok severim. Mazlumun ve mağdurun yanında olduğunu biliyorum. Dünya çapında harika şeyler yapıyor, Allah razı olsun. Diğer yapanlardan da Allah razı olsun. Şu anda Tayyip Bey vardır. Sora ülkemize bir başka görevli gelirse orda da sahip çıkacağım." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ensar Erdöl, Tekkeköy'ün kurucusu Şeyh Yusuf Zeynüddin hazretlerine dua etti

Ensar Erdöl, Tekkeköy'ün kurucusu Şeyh Yusuf Zeynüddin hazretlerine dua etti