25 Nisan 2019 Perşembe

OSMAN GENÇ'İN, SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYLIĞI İÇİN HAZIRLADIĞI SEÇİM ŞARKISI BELLİ OLDU

Osman Genç'in, Samsun Büyükşehir adaylığı için hazırladığı seçim şarkısı belli oldu

Samsun'da Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Yakın Gelecekte Samsun kitabında yer alan projelerini tanıttığı toplantıda, Büyükşehir Belediyesi Başkan aday adaylığı için rengini belli ederken, toplantıda seçim şarkısı da ilk kez çalındı.

10 Kasım 2018 Cumartesi 21:28 GÜNCEL

Samsun'da Büyükşehir Belediyesi Başkan aday adaylığı için ismi gündemde olan Canik Belediye Başkanı Osman Genç'in Büyükşehir için hazırladığı seçim şarkısı belli oldu.


Samsun'da Canik İlçe Belediye Başkan Osman Genç'in Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olması halinde seçim sürecinde kullanacağı seçim şarkısı belli oldu.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan aday adaylığını gayri resmi olarak Yakın Gelecekte Samsun kitabının tanıtımı için düzenlediği toplantıda dile getiren Canik Belediye Başkanı Osman Genç, kitapçıkta yer alan vizyoner projeleri tek tek açıkladı. Gerçekleştirdiği toplantıda 'Samsun İçin Gelecek Osman Genç' sloganını kullanan Osman Genç, Büyükşehir Belediyesi Başkan aday adaylığı ile ilgili de gönlünde yatan aslanı belli etti. Osman Genç'in Yakın Gelecekte Samsun kitapçığının tanıtımı için düzenlediği toplantının ardından ise seçim şarkısının çalınmasıda dikkat çekti.  Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan aday adayı olması halinde sözlerinde "Dinamik Başkan, genç başkan, Osman Genç başkan' sözlerinin yer aldığı şarkıyı seçim sürecinde kullanacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor kendi sahasında Keçiörengücü'ne 2-1 yenildi

Yılport Samsunspor kendi sahasında Keçiörengücü'ne 2-1 yenildi