16 Ocak 2022 Pazar

OSMAN KAYMAK SAMSUN'DAN AYRILDI

Osman Kaymak Samsun'dan ayrıldı

Samsun Valiliği görevinden ayrılan Osman Kaymak, bugün Valilik binası önünde kurum çalışanları ile vedalaşarak Samsun'dan ayrıldı.

16 Haziran 2020 Salı 18:19 GÜNCEL

Samsun Valiliği görevinden, son Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanan Osman Kaymak, bugün Samsun'dan ayrıldı.


Samsun Valiliği binası önünde, Valilik çalışanları, STK temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşların katılımı ile uğurlanan Osman Kaymak, kendisini yolcu etmeye gelenlere teşekkür ederek helalleşti. Vedalaşma töreninde Samsunspor'a çöp toplayarak 500 lira bağış yapan Kibar Keskin, Osman Kaymak'a "Yüreğimi de alıp gidiyorsun" derken, bu esnada duygusal anlar yaşandı.Kendisini uğurlamaya gelenlerin gösterdiği sevgi gösterileri karşısında zaman zaman duygulanan Osman Kaymak, "Ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. Hakkınızı helal edin. Allah'a ısmarladık" dedikten sonra vedalaşarak Samsun'dan ayrıldı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Sinan

16 Haziran 2020 Salı 19:26

Bugun bir arkadaşim sokakta dedi ki:"Vallahi de billahi de her konuda bu şehirden Cumhurbaşkanımıza doğru bilgi gitmiyor.Butün iletişim kanalları kapalı.Ondan sonra da bile bile ladeeees.Sonra niye böyle oldu Cevap basit tabiki: hemen o ona çalıştı, bu buna çalısti deyip yönlendirmeyi yap, kenara çekil bak keyfine sonra izle.Ne güzel dünya"

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Adliyesi ve Vergi Mahkemesinde Korona Virüs alarmında son durum

Samsun Adliyesi ve Vergi Mahkemesinde Korona Virüs alarmında son durum