24 Ocak 2022 Pazartesi

OSMAN KAYMAK SAMSUNLULARA VEDA ETTİ! GÖNÜLLERDE YER ALMAK ALLAH'IN LÜTFUDUR

Osman Kaymak Samsunlulara veda etti! Gönüllerde yer almak Allah'ın lütfudur

Samsun Valisi Osman Kaymak veda ederken Samsun halkının kendisine gösterdiği sevgiye teşekkür edip, "Gönüllerde yer almak Allah'ın bir lütfudur. Ben bundan dolayı Allah'a şükrederim. Bu şehirden gidiyoruz, insanlar bize Osman baba diyorlar" dedi.

12 Haziran 2020 Cuma 13:04 GÜNCEL

Samsun Valisi Osman Kaymak, Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanmasının ardından Samsunlulara kendisine karşı gösterdiği sevgi için teşekkür etti.


Samsun Valiliğine, Tunceli Valiliği görevinden geldiğini Tunceli'de de Samsun'da da doğal haliyle insanlarla bir araya geldiğini söyleyen Osman Kaymak, Samsun'u çok sevdiğini ifade etti.

Samsun'dan ayrılacak olması nedeniyle bugün basın mensupları ile buluşarak veda eden Vali Osman Kaymak, "Hakkınızı helal edin" dedi.

Samsun'dan ayrılacak olması nedeniyle üzüntü duyduğunu da belirten Osman Kaymak, şunları dile getirdi.
"Ayrılığın üzüntüsü var. Samsunlular sağ olsun bize büyük bir vefa örneği gösteriyorlar. Gönüllerde yer almak Allah'ın bir lütfudur. Ben bundan dolayı Allah'a şükrederim. Bu şehirden gidiyoruz, insanlar bize Osman baba diyorlar. Bu benim için bir lütuftur. Rabbim bu güzellikten bizi hiç bir zaman ayırt etmesin. Sadece bu sevgiden uzaklaşmanın üzüntüsü var. "

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'dan ayrılacak olan Vali Osman Kaymak Çarşamba türküsünü dinlerken duygulandı

Samsun'dan ayrılacak olan Vali Osman Kaymak Çarşamba türküsünü dinlerken duygulandı