26 Eylül 2020 Cumartesi

OSMANLI DİRİLİŞ OCAKLARI SAMSUN'DA CUMHUR İTTİFAKINA OY VERECEKLERİNİ AÇIKLADI

Osmanlı Diriliş Ocakları Samsun'da Cumhur İttifakına oy vereceklerini açıkladı

Genel merkezi Samsun'da bulunan Osmanlı Diriliş Ocakları Genel Başkanı Ayhan Dayıoğlu, 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakına oy vereceklerini açıkladı.

27 Ocak 2019 Pazar 18:51 GÜNCEL

Osmanlı Diriliş Ocakları Genel Başkanı ve 15 Temmuz gazisi Ayhan Dayıoğlu, Samsun'da bulunan genel merkez binasında düzenlediği basın açıklaması ile 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakına oy vereceklerini açıkladı.


Genel merkez binasında açıklama yapan Ayhan Dayıoğlu, "Herkes devleti için vatanı için benim 15 Temmuz'da tereddüt etmeyip canımı ortaya koyduğum gibi burada ki arkadaşlarımızın hepsi canını ortaya koyar. Bir tarafta İYİ Parti, CHP, HDP var, bir tarafta vatan millet sevdalısı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan var. Bizler tabiki vatan ve millet sevdalısı Cumhurbaşkanımızın yanında yer alacağız. İlkadım'da oyumuzu Cumhurbaşkanımızın emaneti Erdoğan Tok'a Samsun'da da Cumhur İttifakına vereceğiz. Şer ve ihanet odakları aynı 15 Temmuz'da olduğu gibi yerel seçimlerden sonra ülkemizi karıştırmak istiyorlar. Buna izin vermeyeceğiz. Ülkemizin bekası için, ülkemizde kardeş kardeşi vurmaması için Cumhur İttifakına destek vereceğiz." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Muğalif

28 Ocak 2019 Pazartesi 13:20

Sizin kadar boş insanlar yok bu ülkede

misafir

28 Ocak 2019 Pazartesi 09:12

kendini minnetten sayma diye buna diyorlar

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da CHP'nin Atakum Belediye Başkan adayı Cemil Deveci oldu

Samsun'da CHP'nin Atakum Belediye Başkan adayı Cemil Deveci oldu