20 Ocak 2020 Pazartesi

OZAN ARİF'İN TABUTU BAŞINDA CANLI YAYIN VE ÖZ ÇEKİM YAPANLAR TEPKİLERE NEDEN OLDU

Ozan Arif'in tabutu başında canlı yayın ve öz çekim yapanlar tepkilere neden oldu

Samsun'da toprağa verilen Ozan Arif'in cenazesine katılan vatandaşların cami avlusunda tabutun başında cep telefonları ile canlı yayın yapması tepkilere neden oldu.

16 Şubat 2019 Cumartesi 16:58 GÜNCEL

Samsun'da Ozan Arif'in cenazesine gelen vatandaşların tabutun başında sanatçının acılı ailesine bir yandan başsağlığı dileyip bir yandan da cep telefonları ile canlı yayın yapıp, tabut ile öz çekim yaparak fotoğraflar çekinmesi tepkilere neden oldu.


Samsun'da hayatını kaybeden ve bugün toprağa verilen ülkücü sanatçı Ozan Arif için cenaze namazı kılındı. Samsun Büyük Camide kılınan cenaze namazı öncesi cami avlusuna gelen çok sayıda vatandaş, herkesin şaşkın bakışları arasında tabutun yanında bulunan sanatçının ailesine başsağlığı dilerken, bir yandan da cep telefonları ile o anları sosyal medyada canlı olarak yayınlaması dikkati çekti.Ozan Arif'in tabutunun başına ellerinde cep telefonları ile gelen ve sanatçının acılı ailesine bir yandan baş sağlığı dilepi bir yandan da ellerinde bulunan cep telefonları ile canlı yayın yapmayı sürdüren vatandaşların bu davranışı tepkilere neden oldu.  Bazı vatandaşlar ise Ozan Arif'in tabutunun başına gelerek cep telefonları ile selfie dahi yaptı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

CHP Samsun Milletvekili Hancıoğlu Yılport Samsunspor'u Ankara maçında yalnız bırakmadı

CHP Samsun Milletvekili Hancıoğlu Yılport Samsunspor'u Ankara maçında yalnız bırakmadı