17 Haziran 2021 Perşembe

PARA YOK DİYEN CANİK BELEDİYE BAŞKANI SANDIKÇI MECLİS ÜYESİNİN KARDEŞİNİ İŞE ALDI

Para yok diyen Canik Belediye Başkanı Sandıkçı meclis üyesinin kardeşini işe aldı

Samsun'da Canik İlçe Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı'nın bir belediye meclis üyesinin kardeşini 31 Mart yerel seçimlerinin ardından işe aldığı gündeme geldi.

15 Mayıs 2019 Çarşamba 14:18 GÜNCEL

Samsun'da Canik İlçe Belediyesinde memur ve işçi maaşlarının ödenmesi ile ilgili sıkıntılar sürerken, belediye başkanı İbrahim Sandıkçı'nın bir meclis üyesinin kardeşine belediyede iş başı yaptırdığı ve ileri sürüldü.


Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'nın işe aldığı meclis üyesinin kardeşini 'Bina Amiri' yaptığı ve dolgun bir maaşla belediyede iş verdiği gündeme geldi. İbrahim Sandıkçı'nın işe aldığı belediye meclis üyesinin kardeşine de mesai saatleri dışında belediyenin kiralık aracında kendisine şoförlükte yaptırdığı da iddialar arasında. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Oktay sandallı

16 Mayıs 2019 Perşembe 00:13

İbrahim başkana güveniyoruz hemen karalama kampanyası yapın bundan önce belediye ne haldeydi güvendiği insanları işe alması çok normal her zaman arkasındayız canik İbrahim başkanla uçacak

Kemal zeybek

15 Mayıs 2019 Çarşamba 16:14

Yanı ne diyelim hayırlı olsun.Belediyelerde çalışmış gözüken o kadar fazla insan varki. Umarım bu arkadaş işinin hakkını verir. Meclis üyesi kardeşi olması önemli değil ki. Insan olması doğru çalışması önemli

Reyhan ÖZDEMİR

15 Mayıs 2019 Çarşamba 15:20

ibrahim başkan ne yaparsa iyisini yapar çamur atmayın

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor Kulübüne play-off maçının olduğu gün haciz gönderen bakın kimmiş

Yılport Samsunspor Kulübüne play-off maçının olduğu gün haciz gönderen bakın kimmiş