24 Temmuz 2021 Cumartesi

PİAZZA AVM KORONAVİRÜS NEDENİYLE AÇILIŞ KAPANIŞ SAATİ KARARINA UYMAYACAK

Piazza AVM KoronaVirüs nedeniyle açılış kapanış saati kararına uymayacak

Samsun'un Canik ilçesinde bulunan Piazza AVM, Korona Virüs nedeniyle 12:00-20:00 arasına çekilen açılış ve kapanış saatlerine uymayacağını açıkladı.

15 Mart 2020 Pazar 12:32 GÜNCEL

Samsun'un en büyük alış veriş merkezlerinden biri olan Piazza, Korona Virüs nedeniyle 12-00-20-00 arasına çekilen AVM'lerin açılış ve kapanış saati uygulamasına uymayacağını ilan etti.


Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nin (AYD) Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Altaş, ölümcül Korona Virüs sebebiyle AVM’lerde saat 12.00 - 20.00 saatleri arasında geçerli olacak şekilde esnek çalışma saati uygulanması için tavsiye kararı aldıklarını açıklamıştı.

Samsun'da belediyeler ve kamu kurumları KoronaVirüs'e karşı çeşitli tedbirler alırken, Piazza AVM ise halk sağlığının korunması için alınan 12-00-20:00 saatleri arasında alış veriş merkezlerinin açılıp kapanması ile ilgili karara adeta başkaldırdı.

Sosyal medya sayfasından bir duyuru yapan Piazza AVM, alış veriş merkezlerinin Korona Virüs nedeniyle saat 12:00-20:00 saatleri arasında açılıp kapanması ile ilgili Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nin aldığı karara "Değerli ziyaretçilerimiz, Çalışma saatlerimiz değişmeden 10:00-22:00 olarak devam etmektedir. Erken açılan veya geç kapanan kafe ve restoranlarımızın da çalışma saatlerinde  bir değişiklik yoktur. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz" dedi.


Piazza AVM'nin Korona Virüs nedeniyle alış veriş merkezlerinin açılış ve kapanış  saatlerinde yapılan değişikliğe uymayacağını, uymadığını duyurması ise tepkilere neden oldu. Sosyal medya kullanıcıları Piazza AVM'nin ölümcül virüs için alınan açılış ve kapanış saati kararına "Çalışma saatlerimiz değişmeden 10:00-22:00 olarak devam etmektedir" şeklinde yaptığı açıklamasına yapmasına tepkiler yağdı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

mustafa

26 Mart 2021 Cuma 10:45

Avm lerin saatlerine mi kaldık. cumhuriyet Meyanına, mecidiye ye, çiftlik caddesine bir bakın asıl sorun nerede anlayacaksınız. Pardon bunu görmek için sadece göze ihtiyaç yok, beyin de lazım ki gördüğünü işlesin.

Özkan YILMAZ

21 Ağustos 2020 Cuma 18:10

Açılış - kapanış saatleri az olduğu zaman yığılma ve kalabalık olur.. geniş çalışma saatlerine devam etmesi yerinde bir karar olmuş..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a gelecek Fatih Fırkateynine Korona nedeniyle halk ziyareti iptal edildi

Samsun'a gelecek Fatih Fırkateynine Korona nedeniyle halk ziyareti iptal edildi