27 Ekim 2021 Çarşamba

PİAZZA AVM'DE TRT ÇOCUK KANALININ ÇİZGİ FİLM KAREKTERİ ELİF MİNİK HAYRANLARI İLE BULUŞTU

Piazza AVM'de TRT Çocuk kanalının çizgi film karekteri Elif minik hayranları ile buluştu

Samsun'da bulunan Piazza Alış Veriş Merkezinde(AVM) TRT Çocuk Kanalının sevilen çizgi film karakteri Elif minik hayranları ile buluştu.

17 Kasım 2019 Pazar 18:08 GÜNCEL
Samsunlu çocuklar, Piazza AVM'de sebze  ve meyvelerin faydalarını bu kez sevilen çizgi film kahramanı Elif'den dinledi.

Samsun Bu yıl ilk kez uygulamaya konulan ara tatilde çocuklar için eğitici ve eğlendirici bir dizi etkinlik düzenleyen Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, TRT Çocuk Kanalının sevilen çizgi film karakteri Elif’i konuk etti.

Piazza’nın etkinlik alanında oluşturulan sahnede çocukların karşısına çıkan Elif,  her gün ziyaret ettiği dedesinin manav dükkanında meyve ve sebzelerle sohbet ederken, çocukları hem eğlendirdi hem de faydalı  bilgilerle donattı. Şarkılar ve oyunlarla renklenip, müzikal tadında gerçekleşen etkinlikte çocuklar, sebze ve meyvelerin sağlığa faydalarını bir de Elif'den dinlediler. Dans ve şarkılarla müzikal tadında geçen etkinlik çocuklara unutulmaz anlar yaşattı.18 Kasım Pazartesi gününe kadar her gün 14.00-16.00-18.00 saatlerindeki seanslarla çocukların karşısında olmaya devam edecek olan Elif, sahneyi 19-21 Kasım tarihlerinde “Harika Kanatlar” etkinliğine bırakacak.

Samsunlu çocuklar, her bölümünü heyecan ve merakla bekledikleri Harika Kanatların ardından 22-24 Kasım tarihlerinde ise bu kez bir Anadolu masal kahramanı olan Keloğlan ile buluşacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atatürk paylaşımları olay olan Hasan Uzunlar: Mutluyum yüz kızartıcı suçtan görevden alınmadım

Atatürk paylaşımları olay olan Hasan Uzunlar: Mutluyum yüz kızartıcı suçtan görevden alınmadım