15 Kasım 2019 Cuma

PKK'DAN OY İSTEYEN CHP MİLLETVEKİLİNE MİLLİ BİRLİK VE KARDEŞLİK FEDERASYONUNDAN TEPKİ

PKK'dan oy isteyen CHP Milletvekiline Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonundan tepki

Genel merkezi Samsun'da bulunan Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı, PKK'dan oy isteyen CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu'na tepki göstererek, "PKK'dan oy isteyecek kadar alçaksınız" dedi.

13 Mart 2019 Çarşamba 17:21 GÜNCEL

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı, yaptığı açıklama ile PKK'dan oy isteyen CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu'na tepki gösterdi.


Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu olarak ülke gündemini yakından takip ettiklerini belirten Ahmet Kabadayı, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.
"Üzülerek söylüyorum ki vatan bayrak din kavramları yerini menfaat çıkar ilişkilerine bırakmış sözde Milletin vekili olanlar bir Avrupa ülkesine gidip orada kendi ülkesine iftira atıyor kendi ülkesini Kötülüyor 40 yıldır bu ülke topraklarını bölmeye çalışan bu çirkin emelleri uğruna binlerce vatan Evladını şehit eden binlerce Kürt kardeşimizi sırf terörist örgüte katılmıyor diye katleden eli kanlı terör Örgütü PKK ın  sözcülüğünü yapan sözde millet vekillerine bir yenisi daha eklendi hem avukat hem Atatürk’ün kurduğu partinin üyesi hem millet vekili. CHP Bartın millet vekili Aysu Bankoğlu katıldığı bir televizyon programında "Bu kardeşlerimizden oy istiyoruz PKK'lı olabilir fark etmez" diyor.  PKK dan oy isteyecek kadar alçalacaksın, Türkiye Büyük Millet Meclisi üyesi olacaksın, Almanya’da Türkiye düşmanlığı yapacaksın, terör örgütünden oy isteyeceksin.  Sonra gelip Atatürk’ün ismiyle şov yapacaksın,  Cumhuriyet kadınıyım diyeceksin yok böyle bir ahlaksızlık. Bir milletvekiline ahlaksız denilir mi, denilir söz konusu vatansa gerisi teferruattır herkes haddini bilecek asil olan biziz onlar sadece bizim vekil tayin ettiklerimiz emanete sahip çıkacaklar. Benim verdiğim oya sahip çıkamayan namusuna da sahip çıkamaz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Mehmet TEYYARE

13 Mart 2019 Çarşamba 23:28

Bu Vatana İhanet Edenleri bu Millet hiç bir zaman affetmeyecektir..Ne yaparlarsa yapsın bu millet oyuna gelmeyecektir. Biz bu Senaryoları bir değil bir çok kez gördük. En kritik zamanda bile bu Millet Vatanına, Bayrağına ve Değerlerine her daim sahip çıkmıştır. Bu dün öyleydi. Bu gün de öyle. Bundan sonra de öyle olacaktır. Sizi kutluyorum başkanım. Yalnız değilsiniz. Bu şerefsizler hiçbir zaman amacına muvaffak olamayacaklar..Hain içeriden olunca, kapı kilit tutmuyor. Rabbim bu adi şerefzlere .

SEDA NUR KARADENİZ

13 Mart 2019 Çarşamba 17:28

HELAL OLSUN SANA AHMET KABADAYI İŞTE BU ARKADAŞ DEVLETİN BAKASI İÇİN ÇALIŞAN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI ÇOĞALMALI SAMSUNDAN ÇIKAN BU SES BENİ DUYGULANDIRDI MİLLET DÜŞMÜŞ PARANIN PEŞİNE KOLTUĞUN PEŞİNE BEN ARTIK PARTİ TUTMUYORUM BUNDAN SONRA BU SİVİL TOPLUM KURULUŞUNA GİDİP ÜYE OLACAĞIM İSTİKRAR İÇİN MİLLİ DÜŞÜNCESİ OLANLARIN YANINDA OLACAĞIM AYRICA SAMSUNKENTHABERE DE TEŞEKKÜR EDERİM BU TÜR HABERLERİ YAPTIĞINIZ İÇİN ÖNCE VATAN DEMELİYİZ AHMET KABADAYI SİZİ DE BİL MİLYON KERE TEBRİK EDİYORUM

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Fuarı ve Mert Irmağı işte böyle olacak

Samsun Fuarı ve Mert Irmağı işte böyle olacak