18 Ocak 2021 Pazartesi

RAFET EL ROMAN'IN GENÇ YETENEKLERİNE RIDVAN UZUN SAMSUN'DA KLİP ÇEKECEK

Rafet El Roman'ın Genç Yeteneklerine Rıdvan Uzun Samsun'da klip çekecek

Samsunlu fotoğraf sanatçısı ve yönetmen Rıdvan Uzun, Rafet El Roman ile aynı projede yer alarak genç yeteneklerin kliplerini çekecek.

02 Mayıs 2020 Cumartesi 01:28 GÜNCEL

Samsunlu fotoğraf sanatçısı ünlü sanatçı Rafet El Roman'ın Genç Yetenekler yarışmasında dereceye girecek ses sanatçılarına Samsun'da klip çekecek. 


Ünlü sanatçı Rafet El Roman sosyal medya üzerinden 4 jüri ile birlikte ‘Genç Yetenekler’ adlı bir yarışma programı düzenliyor. 

Geçtiğimiz günlerde genç yetenek Layda’ya klip çeken Samsunlu fotoğraf sanatçısı ve yönetmen Rıdvan Uzun, Rafet El Roman’ın dikkatini çekti. Instagram üzerinden Rafet El Roman ile görüşen Rıdavan Uzun, Genç Yetenekler projesine dahil oldu.

Rıdvan Uzun, Rafet El Roman'a yarışmada dereceye giren 4 genç yeteneğin klibini gönüllü olarak çekeceğinin sözünü verdi. Proje kapsamında jürinin belirlediği genç yeteneklerin klipleri Samsunlu Rıdvan Uzun tarafından Samsun’un değişik mekanlarında çekilecek. 

Ünlü sanatçı Rafet El Roman, Rıdvan Uzun’a teşekkür ederek birlikte çalışmaktan mutlu olacağını dile getirdi. 

Geçtiğimiz günlerde Rafet El Roman ile canlı yayında biraraya gelen Rıdvan Uzun ise, “Böyle güzel bir projede Rafet El Roman ile çalışmak benim için gurur verici. Klip çekimlerinin Samsun’da olması şehrimizih tanıtımına katkı sağlayacak. Yaşadığımıs habtalık sürecinin ardından İstanbul’da Rafet El Roman ile bir araya gelerek projeyi hayata geçireceğiz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da down sendromlu maaşını getiren görevliye çiçek vererek teşekkür etti

Samsun'da down sendromlu maaşını getiren görevliye çiçek vererek teşekkür etti