11 Aralık 2019 Çarşamba

SABAH GAZETESİNDE O HABERLERİ YAPAN MUHABİR YUSUF ZİYA YILMAZ İLE YAN YANA POZ VERDİ

Sabah Gazetesinde o haberleri yapan muhabir Yusuf Ziya Yılmaz ile yan yana poz verdi

Sabah Gazetesi yazarları ile birlikte Yılmaz'ın düzenlediği Golf Külübü, Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti ve Lojistik Köy gezilerine 'Paralel Doktora Milyonluk Kıyak, Başkan'ın Rant Kuleleri' gibi haberlere imza atan Murat Allan'ın da katılarak çekilen fotoğraflarda keyifli pozlar vermesi dikkat çekti.

01 Aralık 2017 Cuma 14:06 GÜNCEL
Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz hakkında Sabah Gazetesinde yayınlanan haberlerin altında imzası bulunan muhabirin, Sabah Gazetesi yazarları ile birlikte Yusuf Ziya Yılmaz ile birlikte yan yana gelerek görüntü vermesi manidar bulundu.

Sabah Gazetesi yazarları Samsun'da! O haberleri yapan muhabir Yusuf Ziya Yılmaz ile yan yana poz verdi..

Hatırlanacağı üzere Sabah Gazetesinde referandum seçimine çok az bir zaman kala, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz hakkında herkesi şoke eden bir haber yayınlanmıştı. 

Murat Alhan imzasını taşıyan bu haberde Yusuf Ziya Yılmaz'ın şuan FETÖ terör örgütü soruşturması kapsamında tutuklu bulunan Ersin Yılmaz'a milyonluk ihalelerin verilerek kıyak çekildiği yazıyordu.  Sabah Gazetesinde 2016 yılında yayınlanan haberin başlığı ise 'Paralel Yapı'nın neferi doktora milyonluk kıyak' idi. Samsun'da şok etkisi yaratan Sabah Gazetesinde ki bu haberin ardından Murat Alhan imzası ile yayınlanan ikinci haberde ise 'O Haber Savcılığı Harekete Geçirdi' başlığı bulunuyordu.  Murat Alhan imzalı Yusuf Ziya Yılmaz ile ilgili diğer bir haberde ise 'Başkan'ın paralel rant kuleleri' başlığı yer alıyor, Yusuf Ziya Yılmaz, paralel müteaahhitlere ikiz kuleler yaptırmakla suçlanıyordu. Sabah Gazetesi muhabiri Alhan, yayınlanan bu haberler sonrası çevresine kustuğu Yusuf Ziya Yılmaz nefreti ile de dikkatleri çekmiş, Yılmaz'ı yıpratmak için bazı yerel gazeteler ile de işbirliği yaptığı iddiaları gündeme gelmişti.

Önceki gün ise Sabah Gazetesi Yazarları Şelale Kadak, Funda Karayel, Sinan Özedincik, Dilek Güngör, İdil Cimrin, Merve Yurtyapan, Özlem Avcı, Osman Altınışık, Bülent Cankurt, Levent Tüzemen, Kerem Alkin, Ferhat Ünlü ve Engin Tunç  Samsun'a geldi.  Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yılmaz, Sabah Gazetesi yazarlarına Samsun'u gezdirdi şehir hakkında bilgiler verdi. 

Ancak Sabah Gazetesi yazarları ile birlikte Yılmaz'ın düzenlediği Golf Külübü, Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti ve Lojistik Köy gezilerine 'Paralel Doktora Milyonluk Kıyak, Başkan'ın Rant Kuleleri' gibi haberlere imza atan Murat Allan'ın da katılarak çekilen fotoğraflarda keyifli pozlar vermesi dikkat çekti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

alara dülger

04 Aralık 2017 Pazartesi 03:28

Sn başkan Atakum sahilini gezdirseydi keşke Sahil boyu parklar bahçeler işgal edilip işyeri oldu Elimizde yargıtayın kararı var 2011 yılından ama hala bahlereimizde insanlar içki içip naralar atıyor ikibld kapalı yalıtımlı diye rapor tutup (basına veririz kopileri)Canlı müzik ruhsatı verdi açık sokaklaraDenizevleri 214 sokaktan inin sahile görün rezaleti açık alan diyede alkol ruhsatı Beddua edip Allaha havale ettik torpil yapanları Onların yetkileri varsa bizimde basınımız var allah hep var

alhan

02 Aralık 2017 Cumartesi 13:55

anlayan anladı deniz.. ha gazeteci yazsaydı olayına gelince.. yazan gazetecidir iyi tanırım. giriş ve gelişmelere de önümüzdeki günlerde yer verecektir.. nereden girilmiş, kimlerle işbirliği yapılmış, ne avantalar dönmüş.. sanırım bu girişti.. to be continued

Deniz

01 Aralık 2017 Cuma 19:55

Gazeteci Başkanın haberini yapmış, Başkan da gazeteci ile birlikte fotoğraf vermiş. Eeee sonuç? Habere giriş var, gelişme yok, sonuç yok. Keşke bu haberi bir gazeteci yazsaydı...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da komşusunun traktör altında can verdiğini gören Cafer Zorlu fenalaşıp yaşamını yitirdi

Samsun'da komşusunun traktör altında can verdiğini gören Cafer Zorlu fenalaşıp yaşamını yitirdi