19 Eylül 2019 Perşembe

SAĞLIK BAKANI AHMET DEMİRCAN, 18 GAZİYE MORAL ZİYARETİ YAPTI

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 18 gaziye moral ziyareti yaptı

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, beraberinde bulunan Gençlik ve Spor eski Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ile birlikte 18 gaziye moral ziyareti yaptı.

09 Kasım 2017 Perşembe 16:39 GÜNCEL
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesine giderek Şırnak'taki çatışmada yaralanan gazileri ziyaret etti.

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, beraberinde eski Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ile Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesine giderek gazilere ziyarette bulundu.Pazartesi günü Şırnak'ta teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan ve ambulans uçakla Ankara'ya sevk edilen Samsun Vezirköprülü Uzman Çavuş Halil Dursun ile 18 gaziyi ziyaret eden Demircan, sağlık durumları hakkında bilgi aldı.

Demircan, "Sizler bu ülkeyi canınızla savunmuş insanlarsınız. Bu ülke size minnettardır, bunu bilin. Biz de üstümüze düşeni her zaman yapacağız. Güvenli ellerde, güvenli yerdesiniz. Gereken her şey yapılmış, hiç endişe etmeyin, inşallah önümüzdeki günlerde taburcu olacaksınız." ifadesini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun SAMULAŞ'ın yeni ekspres ve ring hatlarının güzergahları belli oldu

Samsun SAMULAŞ'ın yeni ekspres ve ring hatlarının güzergahları belli oldu