20 Ocak 2022 Perşembe

SAİT BİLGİÇ REKTÖRLÜK GÖREVİNİ DEVRETTİ BİR GÜNDE 250 KİŞİ TAKİBİ BIRAKTI

Sait Bilgiç rektörlük görevini devretti bir günde 250 kişi takibi bıraktı

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Rektörlük görevini Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaptığı yeni atama ile devreden Prof.Dr. Sait Bilgiç, Twitter'da rektörlük görevini devretmesinin ardından bir günde 250 kişinin kendisini takip etmeyi bıraktığını yazdı.

18 Ağustos 2020 Salı 21:48 GÜNCEL

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Rektörlüğü görevini bu göreve yeni atanan Yavuz Ünal'a devreden Prof.Dr. Sait Bilgiç, Twitter'da 250 kişinin kendisini takip etmeyi bırakması üzerine bir paylaşım yaptı.


OMÜ Rektörlüğü görevini Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Yavuz Ünal'ı bu göreve ataması ile devreden Sait Bilgiç, Twitter paylaşımında, "Rektörlük görevini devrettiğimi öğrenen takipçilerimden 250 kişi bir günde takibi bırakmış, dost kötü günde belli olur diye boşuna dememişler! Bunlar öğrencilerimiz değildir inşallah, zaten OMÜ'lü bunu yapmaz değil mi?" diye yazdı.Sait Bilgiç'in bu paylaşımına ise çok sayıda yorum gelirken, rektörlük görevini devreden Bilgiç, söz konusu mesajına ek olarak "Arkadaşlar lütfen incitici şeyler yazmayalım benim kırıldığım falan yok herkesin en tabii hakkıdır takip edip etmemek, ben çarpıcı dalgalanmaya espri katmak istedim biraz, sağolun"  paylaşımı da yaptı.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da geri dönüşüm kutusuna kavun attılar

Samsun'da geri dönüşüm kutusuna kavun attılar