27 Haziran 2019 Perşembe

SALIPAZARI BELEDİYE BAŞKANI AKGÜL, 19 YIL HİZMET EDEN YUSUF ZİYA YILMAZ'A TEŞEKKÜR ETTİ

Salıpazarı Belediye Başkanı Akgül, 19 yıl hizmet eden Yusuf Ziya Yılmaz'a teşekkür etti

Samsun'un Salıpazarı İlçe Belediyesi Başkanı Halil Akgül, 19 yıl Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı yapan ve milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa eden Yusuf Ziya Yılmaz'a ilçelerine ve Samsun'a yaptığı hizmetler için teşekkür etti.

27 Nisan 2018 Cuma 16:01 GÜNCEL

Samsun'un Salıpazarı İlçe Belediye Başkanı Halil Akgül, yaptığı açıklama ile 19 yıl boyunca hizmet yapan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a teşekkür etti.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini 19 yıldır yürüten Yusuf Ziya Yılmaz, 24 Haziran’da yapılacak olan erken genel seçimlerde Ak Parti’den Milletvekili aday aday olmak için görevinden istifa etmişti.

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ilçeye yaptığı hizmetlerden dolayı Yusuf Ziya Yılmaz’a teşekkür etti.

SALIPAZARI KUCAK AÇACAKTIR

Salıpazarı İlçe Belediyesi Başkanı Halil Akgül, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi. 
 "Değerli büyüğüm, ağabeyim Yusuf Ziya Yılmaz ile 9 yılı belediye başkanlığım olmak üzere 14 yıldır birlikte çalıştım. Kendisiyle çalışmaktan her zaman gurur duydum. Tecrübelerinden faydalandım. Ondan çok şeyler öğrendik. Bizlere her zaman kapısını ve gönlünü açan biri oldu. İnanıyorum ki  çıkmış olduğu bu yolda Salıpazarı ve Samsun halkı ona kucak açacaktır. Sayın Yılmaz Salıpazarı’na yaptığı hizmetlerle halkımızın gönlünde izler bırakmıştır. Altyapıdan içme suyuna, asfalt yollardan beton yollara ve meydanlara kadar ilçenin her tarafında bir eser bırakmıştır. İlçemize yapmış olduğu maddi ve manevi hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyor, çıkmış olduğu bu yolda kendisine başarılar diliyorum.”dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

SAYSİAD Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen, milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı

SAYSİAD Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen, milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı