28 Ocak 2021 Perşembe

SALIPAZARI BELEDİYE BAŞKANI HALİL AKGÜL: 31 MART'TA SANDIKTA OSMANLI ŞAMARI VURACAĞIZ

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül: 31 Mart'ta sandıkta Osmanlı şamarı vuracağız

Samsun'un Salıpızarı İlçe Belediyesi Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Halil Akgül, ilçede gerçekleştirdiği seçim çalışmalarında halktan büyük destek görürken, "31 Mart'ta ülkemizin gelişmesini istemeyen, ülkemize köstek olanlara Osmanlı şamarı vuracağız" dedi.

07 Mart 2019 Perşembe 13:57 GÜNCEL

Samsun'da Salıpazarı İlçe Belediyesi Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Halil Akgül, 31 Mart yerel seçimleri çalışmaları kapsamında ilçeye bağlı mahalleleri ziyaret ediyor.


Salıpazarı ilçe merkezinde esnaf, sivil toplum kuruluşu, kamu kurumları ziyaretlerini de sürdüren Başkan Akgül, Dikencik,Yavaşbey ve Kocalar Mahallelerinde ev toplantılarına ve vatandaşlarla buluşmayı sürdürüyor.

Salıpazarı Belediyesi Başkanı Halil Akgül’e yaptığı ziyaretlerde, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Yaman,Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve Mesclis Üyesi Adayları da eşlik etti.

Seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya gelen Salıpazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Halil Akgül, “Bütün dünyadaki, Türkiye’nin ilerlemesinden rahatsız olan, Türkiye’ye köstek olmaya çalışan çelme atmaya çalışanlara biz bir kez daha Osmanlı şamarını 31 Mart günü vuracağız. Büyük bir gönül coğrafyamız var. 31 Mart 2019 tarihindeki yerel seçimlerimizde başarılarımıza bir yenisini daha ekleyeceğimize hep beraber inanıyoruz. Çünkü biz hizmet için varız. ‘Halka Hizmet Hakka Hizmet’ düsturu olan bir hareketin mensuplarıyız. Halkımıza, hemşerilerimize, ülkemize neler katabiliriz, onun kaygısını taşıyoruz. Onun için dertleniyoruz ve onun içinde hizmete koşmaya devam ediyoruz. Gönülleri ilmek ilmek dokuyoruz.Girmedik ev,çalmadık kapı,gezilmedik sokak,sıkılmadık el,alınmadık gönül bırakmıyoruz.Vatandaşlarımıza yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatıyoruz.”dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Yiskender

07 Mart 2019 Perşembe 16:07

Siz kim Osmanlılık kim?

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhur İttifakı İlkadım Belediyesi Başkanı ve adayı Erdoğan Tok'tan mikro milliyetçilik tepkisi

Cumhur İttifakı İlkadım Belediyesi Başkanı ve adayı Erdoğan Tok'tan mikro milliyetçilik tepkisi