24 Temmuz 2021 Cumartesi

SALIPAZARI İLÇE BELEDİYE BAŞKANI HALİL AKGÜL: PARTİZANLIK YOK HİZMET VAR

Salıpazarı İlçe Belediye Başkanı Halil Akgül: Partizanlık yok hizmet var

Samsun'un Salıpazarı ilçesi Alanyaykın mahallesinde aşırı yağmur yağışı nedeni ile zarar gören köprünün onarımı yapılırken, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, "Partizanlık yok hizmet var" dedi.

29 Temmuz 2019 Pazartesi 13:09 GÜNCEL

Samsun'un Salıpazarı İlçe Belediye Başkanı Halil Akgül, yağıştan zarar görerek yıkılan Alanyaykın köprüsünün inşaatında incelemelerde bulundu.


Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül,  yaptığı açıklamada “Temmuz ayı içinde yağan şiddetli yağışlar nedeni ile zarar gören bölgelerimizde çalışmalarımız devam etmektedir. Daha yapacak çok işimiz var” dedi.

KİMSEYİ MAĞDUR ETMEDİK.
Salıpazarı ilçesine bağlı Alanyaykın Mahallesini Şehir Merkezine bağlayan köprünün yağan yağmurlarda zarar görerek kullanılamaz haline geldiğini söyleyen Belediye Başkanı Halil Akgül, “Coğrafi olarak geniş ve dağınık bir arazi yapımız var. Araç ve makine bakımından kısıtlı imkanlara sahibiz. Ancak yine de hiç bir vatandaşımızı mağdur etmedik. Elimizdeki imkanları en iyi şekilde kullanarak hasar gören,yıkılan ve heyelandan dolayı kapalı yollarımızı gece gündüz demeden çalışan arkadaşlarımız sayesinde açtık. Şimdi ise onarım ve bakım zamanı. Aciliyet sırasına göre ilçemizin her köşesine eşit oranda hizmet götürmeye gayret ediyoruz.”PARTİZANLIK KAREKTERİM DEĞİL
Üçüncü ve son dönemi olduğunu söyleyen Başkan Akgül, “Hiç bir zaman oy kaygısı yaşamadım. Doğru bildiğim ne varsa onu yaptım. Partizanlık karakterim değil. Hiç bir bir vatandaşımızı siyasi düşüncesi nedeniyle yargılamadım. Nereye ne kadar hizmet gerektiyse onu yaptım. Bu son dönemimde de yapmaya devam edeceğim. Ben sadece mensubu olduğum partinin belediye başkanı değilim. Ben tüm Salıpazarı’nın belediye başkanıyım. Arkamızda hoş bir seda bırakmak için iyi niyetimizle çalışmaya gayret ediyoruz. Salıpazarı hepimizin.”dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Terme Belediye Başkanı Kılıç, yollarının yapılmasını isteyen vatandaşa şov yapmayın diye çıkıştı

Terme Belediye Başkanı Kılıç, yollarının yapılmasını isteyen vatandaşa şov yapmayın diye çıkıştı