24 Ocak 2022 Pazartesi

SAMDEF YÖNETİMİ EKREM İMAMOĞLU'NA SAMSUNSPOR FORMASI HEDİYE ETTİ

SAMDEF Yönetimi Ekrem İmamoğlu'na Samsunspor forması hediye etti

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu Genel Başkanı(SEMDEF) Metin Şenel ve beraberinde ki yönetim kurulu üyeleri İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret etti.

22 Şubat 2021 Pazartesi 03:04 GÜNCEL

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu Genel Başkanı(SAMDEF) Metin Şenel, federasyon olarak ziyaret ettikleri İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu Samsunspor forması ve Atatürk Anıtı hediye etti.


Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu yönetim kurulu üyeleri, CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu eşliğinde Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldi. Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu Genel Başkanı Metin Şenel ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, "Samsun milletvekilimiz ve Parti Meclisi üyesi sayın Neslihan Hancıoğlu hanımefendi ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldik. Bu ziyarette federasyonumuzun İstanbul'da yaşayan hemşerilerimiz adına yürüttüğü çalışmaları Ekrem İmamoğlu'na anlattık ve İBB'nin sosyo-kültürel çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Ziyaretimizin sonunda ise İBB Başkanı İmamoğlu’na, Atatürk armalı Samsunspor forması ve atkısı, SAMDEF'in Onur Anıtı, ata sporumuz yağlı güreşin giysisi kıspet takdim edilmiştir. Federasyonumuzun görüş ve değerlendirmelerine verdiği önem ve sıcak ev sahipliği için İBB başkanımıza teşekkür ediyorum."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Guido Koçer'in golü tünelin sonunda şampiyonluk ışığının göründü an

Guido Koçer'in golü tünelin sonunda şampiyonluk ışığının göründü an