18 Ocak 2021 Pazartesi

SAMGAZ ERDOĞAN TOK'UN GİRİŞİMLERİ İLE O MAHALLEDE DOĞALGAZ ALT YAPI ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

SAMGAZ Erdoğan Tok'un girişimleri ile o mahallede doğalgaz alt yapı çalışmalarına başladı

Samsun'un İlkadım ilçesi Anadolu mahallesinde İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'un girişimleri sonucu SAMGAZ tarafından doğalgaz alt yapı çalışmalarına başlandı.

27 Şubat 2019 Çarşamba 15:04 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım ilçesi Anadolu mahallesinde SAMGAZ tarafından doğalgaz alt yapı çalışmalarına bugün itibari ile başlandı. SAMGAZ, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'un girişimleri sonucu Anadolu mahallesinde dogalgaz için alt yapı çalışmalarını mahallede başlattı.


Samsun'da Cumhur İttifakı AK Parti Adayı ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'un daha önce müjdesini verdiği, Anadolu Mahallesi'nde doğalgaz çalışmalarına başlandı.

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'un daha önce müjdesini verdiği, Anadolu Mahallesi'nde doğalgaz çalışmalarına başlandı.

Bazı yasal engellerden dolayı doğalgaz verilemeyen İlkadım'ın Anadolu Mahallesi, artık doğalgaza kavuşuyor. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'un uzun uğraşları sonucu doğalgaz çalışmalarına başlanan Anadolu Mahallesi'nde, kısa sürede her eve doğalgaz verilebilecek.

MUHTAR’DAN BAŞKANA TEŞEKKÜR
Mahalleli olarak uzun yıllar doğalgaz beklediklerini belirten Anadolu Mahallesi Muhtarı Şerif Yavşan, başta İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

DOĞALGAZ SORUNUNU ÇÖZDÜK
Uzun uğraşlar sorunu Anadolu Mahallesi'nin doğalgaz sorununu çözdüklerini belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Anadolu Mahallemiz eskiden beri plansız yapılaşmanın olduğu bir yerdi. Bundan dolayı yasal engellerden dolayı SAMGAZ, bu mahallemize doğalgaz bağlayamıyordu. Biz bununla ilgili büyük bir çalışma gerçekleştirdik. Büyükşehir ve İlkadım meclisimizden Anadolu Mahallemizin yollarını olduğu şekliyle planlara işledik. Yıllardan beri doğalgaz sorunu olan Anadolu Mahallemizi bugün itibaren doğalgazla buluşturuyoruz. İlk kazma bugün vuruldu. Bir ay içerisinde bütün sokaklardan doğalgaz borularını döşenmek suretiyle vatandaşımızın bu sorununa çözüm üretmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Doğalgazın mahalle halkımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Bayram

27 Şubat 2019 Çarşamba 20:51

Yaparsa erdoğan başkan yapar gerisi hikaye ülkede erdoğan ilçede erdoğan

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar dogalgaz için SAMGAZ ile protokol imzaladı

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar dogalgaz için SAMGAZ ile protokol imzaladı