29 Kasım 2021 Pazartesi

SAMGİAD PİRİ REİS MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE SEMİNER DÜZENLEDİ

SAMGİAD Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde seminer düzenledi

Samsun Genç İş İnsanları Derneği (SAMGİAD) ve Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi işbirliğinde Tecrübe Paylaşım Semineri düzenlendi.

11 Kasım 2021 Perşembe 16:42 GÜNCEL

Samsun Genç İş İnsanları Derneği (SAMGİAD) Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldiği seminerde iş adamlarının tecrübelerini paylaştı.

 
İlkadım Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Girişimcilik Kulubü’nce organize edilen okul konferans salonunda SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin ve Başkan Yardımcısı Buğra Çolak'ın katıldığı 'Tecrübe Paylaşım Semineri' düzenlendi. Okul yöneticileri ve öğrencilerin katıldığı seminerde Onur Öztekin ve Buğra Çolak eğitim hayatları ve iş hayatlarındaki tecrübelerini öğrencilerle paylaştı.
 


SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin, seminer sonrası yaptığı açıklamada bu tür etkinliklere önem verdiklerini belirterek, ''SAMGİAD olarak üyelerimiz için yaptığımız çalışmaların dışında topluma fayda sağlayacak çalışmaları da yapıyoruz. Bu anlamda İlkadım Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Girişimcilik Kulubü’nce düzenlenen tecrübe paylaşım seminerine katıldık. Onlara eğitim ve iş hayatımızdaki tecrübelerimizi aktardık. Bu tür etkinliklerin öğrencilerimizin eğitim hayatlarına katkı sağlayacağı düşüncesindeyiz. Bu düşünce kapsamında SAMGİAD olarak geçmiş dönemlerde de öğrencilerimizle bir araya gelmiştik, bugün de geldik yarın yine davet olursa gelmeye devam edeceğiz'' dedi
 
Okul yöneticileri ise SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin ve Başkan Yardımcısı Buğra Çolak'a katılımlarından dolayı teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da iz bırakanlar! Akif Çağatay Kılıç

Samsun'da iz bırakanlar! Akif Çağatay Kılıç