27 Mayıs 2020 Çarşamba

SAMKON GENEL BAŞKANI GÜMÜŞ: BÜYÜK SAMSUN BULUŞMASINDA SAMSUN TARİH YAZDI

SAMKON Genel Başkanı Gümüş: Büyük Samsun Buluşmasında Samsun tarih yazdı

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu(SAMKON) Genel Başkanı Sezgin Gümüş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile İstanbul'da düzenlenen Büyük Samsun Buluşması ile ilgili yaptığı açıklamada, "Samsun tarih yazdı" dedi.

17 Mart 2019 Pazar 19:03 GÜNCEL

İstanbul'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı 'Büyük Samsun Buluşması gecesine katkı veren herkese teşekkür eden Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Genel Başkanı Sezgin Gümüş, "Samsunlular her zaman olduğu gibi yine tarih yazdı" dedi.


Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Genel Başkanı Sezgin Gümüş, İstanbul'da Sinan Erdem Spor Salonu'nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı 'Büyük Samsun Buluşması gecesinde Samsunluların bir kez daha büyük bir fedakarlık göstererek tarih yazdığını, kendilerini bu anlamlı organizasyonda yalnız bırakmayan hemşehrilerine ise gönülden teşekkür ettiğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan başta olmak üzere, Samsunlu ünlü sanatçı Orhan Gencebay'ın da katıldığı gecede çok özel anların yaşandığını ve bir Samsunlu olarak gurur duyduğunu belirten Gümüş; 'Sayın Cumhurbaşkanımızın Samsun'a ve Samsunlulara ne kadar özel bir değer verdiğini dün akşam Türkiye ve dünya bir kez daha gördü. 

Ben de bir Samsunlu olarak bundan onur duydum.
Türkiye'nin en büyük hemşehri derneklerinden biri olan SAMKON'un bundan sonra da Samsun'un gelişmesi, büyümesi, Türkiye'de ve dünyada Samsun'un adını duyurması için var gücüyle çalışacaklarını dile getiren Gümüş, "SAMKON olarak büyük bir aile olduğumuzu biliyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz. Samsun bizim her zaman göz bebeğimiz olmaya devam edecek.' diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir, Yılport Samsunspor'un maçını tribünde taraftarla izledi

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir, Yılport Samsunspor'un maçını tribünde taraftarla izledi