04 Ağustos 2021 Çarşamba

SAMKON GENEL BAŞKANI SEZGİN GÜMÜŞ'TEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş'ten Kurban Bayramı mesajı

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) yayımladığı Kurban Bayramı mesajında "Bayramlar milli birlik ve beraberliğimizin pekiştiği en güzel günlerdir" dedi.

31 Temmuz 2020 Cuma 13:17 GÜNCEL
SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Bayramların ülkemizde  müstesna günler olduğunu söyleyen Gümüş; 'Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı, Milli birlik ve beraberliğimizin pekiştiği en güzel günlerdir.' dedi.

BAYRAMLAR MİLLET OLMA ŞUURUNU DAHA DA GÜÇLENDİRİR
Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği özel günlerdir.' diyen Başkan Gümüş; 'Dostluğu, sevgiyi, aşımızı, ekmeğimizi, soframızı, hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramında yine millet olarak bir ve beraberiz, dimdik ayaktayız.' dedi.

ÜLKEMİZİN VE İSLAM ALEMİNİN BAYRAMI KUTLU OLSUN
Sezgin Gümüş sözlerini şöyle tamamladı.
"İnsanlığın tüm dünyada ve ülkemizde salgın hastalıkla mücadele ettiği bir dönemde hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, başta Samsunlular olmak üzere tüm Türkiyemizin ve islam aleminin Kurban Bayramın en kalbi duygularımla kutluyorum. Mübarek Kurban Bayramının sağlık, huzur, bereket ve esenlikler getirmesini temenni ediyorum.  Rabbimden milletimizi daha nice Mutlu ve huzurlu bayramlarda buluşturmasını diliyorum"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu Kurban Bayramı mesajında Korona Virüs uyarısı yaptı

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu Kurban Bayramı mesajında Korona Virüs uyarısı yaptı