20 Nisan 2019 Cumartesi

SAMKON GENEL BAŞKANLIĞINA SEZGİN GÜMÜŞ YENİDEN SEÇİLDİ

SAMKON Genel Başkanlığına Sezgin Gümüş yeniden seçildi

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu(SAMKON) Genel Başkanlığına Sezgin Gümüş yeniden seçildi. SAMKON Genel Kurul seçiminde Sezgin Gümüş 361 oy alarak yeniden başkanlık görevine seçildi.

12 Kasım 2017 Pazar 20:39 GÜNCEL
Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu(SAMKON) Başkanlığı için yapılan seçimde, mevcut başkan Sezgin Gümüş, üyelerin güvenini alarak yeniden başkanlığa seçildi.

Samsun Dernekler Konfederasyon seçimleri yapıldı. Mevcut Başkan Sezgin Gümüş ve İbrahim Deniz'in yarıştığı seçimler de delegelerin 361 oyunu alan Gümüş yeniden başkanlığa getirildi. İbrahim Deniz ise 183 oy da kaldı.

GÜMÜŞ YENİDEN BAŞKAN

SAMKON'da bugün yapılan konfederasyon seçimlerine Sezgin Gümüş damga vurdu. SAMKON Genel Başkanı olarak seçimlere giren Gümüş'le geçtiğimiz dönem Gümüş'ün listesinde Genel Başkan Yardımcısı olarak görev alan AK Parti Tuzla Belediye Meclis Üyesi İbrahim Deniz'in yarıştığı seçimler de Gümüş rakibine 2 kat fark attı. 361 delegenin oyunu alan Gümüş yeniden konfederasyon başkanı seçilirken, rakibi İbrahim Deniz ise 183 oy da kaldı. 4 oyunun geçersiz sayıldığı kongrede toplam da 548 oy kullanıldı.ARTIK ÖNÜMÜZE BAKALIM

Seçim sonrası bir konuşma yapan, birlik ve beraberlik mesajı veren Gümüş;'Şimdi seçimler bitti artık önümüze bakmalıyız. Samsunluların sesini İstanbul'dan tüm dünyaya duyurmalıyız. Bu makam Samsun'a ve Samsunlulara hizmet etme makamıdır. Beni yeniden bu göreve getirenlere sonsuz teşekkürü bir borç biliyorum.' dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Piazza AVM'de 'Acil olarak AVM'yi boşaltın' anonsu korku ve panik yarattı

Samsun Piazza AVM'de 'Acil olarak AVM'yi boşaltın' anonsu korku ve panik yarattı