24 Ocak 2022 Pazartesi

SAMKON'DAN SAMSUNLU BÜROKRATLARA ZİYARET TURU

SAMKON'dan Samsunlu bürokratlara ziyaret turu

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Genel Başkanı Sezgin Gümüş ve beraberinde ki yönetim kurulu üyeleri Samsunlu bürokratları ziyaret etti.

11 Mart 2020 Çarşamba 16:19 GÜNCEL

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) bir  süre önce Vakıflar Genel Müdürlüğü görevine atanan Burhan Ersoy ile Rekabet Kurumu Hukuk Danışmanı olan Çarşamba Belediyesi eski Başkanı Hüseyin Dündar'ı ziyaret etti.


Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Genel Başkanı Sezgin Gümüş ve beraberinde ki yönetim kurulu üyeleri, devlet kademesinde görev yapan Samsun bürokratları makamlarında ziyaret ederek destek verdi.

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Genel Başkanı Sezgin Gümüş, devletin önemli kademelerinde göreve gelen Samsunlu bürokratlara her zaman destek verdiklerini ve Samsunlu bürokratların önemli makamlarda olmasını canı gönülden istediklerini söyledi. 

SAMKON Başkanı Gümüş ve yönetim kurulu üyeleri gerçekleştirdikleri ziyaret turları kapsamında Samsun doğumlu olan ve Kavak eski Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Sivil Havacılık Genel Müdürü Bahri Kesici ile birlikte RTÜK Başkan Vekili Esad Çıplak ile Rekabet Kurumu Başkanvekili Aslan Narin'i de  makamlarında ziyaret etti.   


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Yanağı isimli estetik operasyonu, Hollywood Yanağını tahtından etti

Samsun Yanağı isimli estetik operasyonu, Hollywood Yanağını tahtından etti