21 Nisan 2019 Pazar

SAMKON'UN İSTANBUL'DA DÜZENLEDİĞİ İFTAR YEMEĞİNDE SAMSUN RÜZGARI ESTİ

SAMKON'un İstanbul'da düzenlediği iftar yemeğinde Samsun rüzgarı esti

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfedarasyonu(SAMKON) tarafından İstanbul'da düzenlenen iftar yemeği, Samsunluları bir araya getirdi.

30 Mayıs 2018 Çarşamba 17:12 GÜNCEL

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfedarasyonu(SAMKON) tarafından Ramazan ayı nedeni ile İstanbul'da düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde Samsun rüzgarı esti. 


Genel merkezi İstanbul'da bulunan SAMKON tarafından Bervaze Ortadağ Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen iftar yemeğine Avrupa Birliği eski Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'ın yanı sıra AK Parti İstanbul 26'ıncı dönem milletvekili Mihrimah Belma Satır, MHP Samsun eski Milletvekili Hüseyin Edis, Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı Osman Genç, Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Alican Usta, Sivil Havacılık Genel Müdürü ve Kavak İlçesi eski Belediye Başkanı Bahri Kesici, Sivil Savunma Üniversitesi Daire Başkanı Ahmet Erdoğan, İSKİ Daire Başkanı Sadık Karabıyık, Başsavcı Onur Ekinci, İstinaf Mahkemesi hakimlerinden Veysel Bülbül ile birlikte SAYSİAD Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen, SAMKON Yönetim Kurulu üyeleri ile Ankara, İzmir, Mersin ve İstanbul ve Bursa'da yaşayan çok sayıda Samsunlu katıldı.YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da FETÖ'den tutuklu Sahil Güvenlik eski Komutanı ve bir üsteğmene müebbet hapis verildi

Samsun'da FETÖ'den tutuklu Sahil Güvenlik eski Komutanı ve bir üsteğmene müebbet hapis verildi