19 Ağustos 2019 Pazartesi

SAMSUN 19 MAYIS GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANLIĞINA YUSUF ZİYA ÇAKIR SEÇİLDİ

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına Yusuf Ziya Çakır seçildi

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyetinin, Ticaret ve Sanayi Odası meclis salonunda yapılan genel kurulunda başkanlığa Yusuf Ziya Çakır seçildi.

26 Mayıs 2018 Cumartesi 18:36 GÜNCEL

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Genel Kurulunda mevcut başkan Mahmut Erdoğan aday olmazken, yapılan seçim ile başkanlığa Yusuf Ziya Çakır seçildi.


Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyetinin olağan genel kurulu, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Davut Altan Meclis Toplantı Salonu'nda yapıldı.

Yapılan genel kurulda divan başkanlığını Osman Kara, Sedat Öksüzoğlu ve Hakan Çelikbaş'ın yaptığı genel kurul, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Gelir, gider, bütçe ve faaliyet raporlarının okunup ibra edilmesinin ardından daha sonra gazeteciler, söz alarak dilek ve temennilerini dile getirdi.Tek liste ile gidilen seçimde Yusuf Ziya Çakır, oyların tamamını alarak Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti başkanlığa getirildi.

Yapılan seçimi ile Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyitenin yeni yönetim kurulu üyeleri ise Murat Sandıkçı, Okan Aralan, Mehmet Gençali, Yaşar Arslan, Muammer Dilber, İlyas Gün, Gülsüm Atik, Harun Üstün, Hilal Gamze Çakır ve Noyan Alper Cabbar'dan oluştu.

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına seçilen Yusuf Ziya Çakır, yaptığı açıklamada genç bir kadroyla bayrağı devraldıklarını belirterek, "Cemiyetin eskiden olduğu gibi canlı ve şehirde söz sahibi olması için çalışacağız. Öncelikle yeni bir bina çalışmamız var. Herkesi tek çatı altında toplayacağız. Samsun'un ve ilçelerinin yazılı ve görsel medyasında çalışan meslektaşlarımızı birlik beraberlik içinde cemiyetimizi büyütmeye davet ediyoruz." diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun ve Futbol Çalıştayında Samsunspor için yol haritası hazırlanıyor

Samsun ve Futbol Çalıştayında Samsunspor için yol haritası hazırlanıyor