17 Eylül 2021 Cuma

SAMSUN 19 MAYIS STADININ KOLONLARI İLE İLGİLİ BU İDDİALAR DOĞRU MU?

Samsun 19 Mayıs Stadının kolonları ile ilgili bu iddialar doğru mu?

Samsun 19 Mayıs Stadının kolonları ile ilgili bu iddialar doğru mu? Samsun 19 Mayıs Stadı inşaatı yapılırken kolonlarla ilgili şok edici iddialarda bulunan işçinin videosu İzmir depremi sonrası yeniden gündem oldu.

06 Kasım 2020 Cuma 00:34 GÜNCEL

İzmir depreminde iş yerlerinin kolonlarının kesildiği ortaya çıkarken, Samsun'da ise 19 Mayıs Stadının yapımında çalıştığını söyleyen bir işçinin 2017 yılında gündeme gelen videosu yeniden paylaşılmaya başlandı.


Samsun 19 Mayıs Stadı inşaatının yapım işinde çalıştığını söyleyen ve demirci olduğunu belirten bir işçi, Samsun stadının yapımında kolonlarla ilgili şok edici iddialar ortaya atmıştı. 2017 yılında Samsun Kent Haber bu işçinin videosunu yayınlayarak, Samsun 19 Mayıs Stadının kolonlarına dikkati çekmiş, söz konusu videoda konuşan işçinin ortaya attığı iddiaların doğru olup olmadığını sorgulamıştı. Ancak 2017 yılında yaptığımız bu haber sonrası Samsun 19 Mayıs Stadının kolonları ile ilgili ortaya atılan iddiaların doğru ya da yalan olduğu ile ilgili hiç bir kurum açıklama yapmamıştı.


İzmir depreminde ise kolonların kesildiğinin ortaya çıkması sonrası Samsun'da da çok sayıda sosyal medya kullanıcısı 19 Mayıs Stadı inşaatında çalıştığını söyleyen ve stadın kolonları ile ilgili tedirgin edici iddialarda bulunan işçinin videosunu yeniden paylaşmaya başladı.

Hazır konu yeniden gündeme gelmişken biz de kamuoyu adına Samsun 19 Mayıs Stadı inşaatını yapan Acar İnşaat ve Gençlik Spor Bakanlığının bu iddialarla ilgili bir açıklama yapması gerektiğini tekrar gündeme getirmiş olalım.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da kaçak silahlarla yakalanan işadamı tutuklandı

Samsun'da kaçak silahlarla yakalanan işadamı tutuklandı