19 Ekim 2021 Salı

SAMSUN 19 MAYIS TIP FAKÜLTESİNDE İKİ DOKTOR, BİR HEMŞİRE KORONA VİRÜS'E YAKALANDI

Samsun 19 Mayıs Tıp Fakültesinde iki doktor, bir hemşire Korona Virüs'e yakalandı

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Tıp Fakültesinde iki doktor ve bir hemşire Korona Virüs'e yakalandı.

04 Eylül 2020 Cuma 14:34 GÜNCEL

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde sağlık çalışanları Korona Virüs vakaları ile mücadele ederken, iki doktor ve bir hemşirenin de bu mücadelede Covid-19'a yakalandıkları bildirildi.


Samsun'da Korona Virüs hastalarının sevk edildiği 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde vakalar için normal servisler Covid servisine dönüştürülürken, fakültede sağlık çalışanları büyük risk altında görevlerini yapmaya çalışıyor. Korona Virüs mücadelesi veren 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde ki sağlık çalışanları yeni gelen vakalar nedeniyle zor günler geçirirken, fakültede iki doktor ve bir hemşirenin hastalardan Covid-19 kaptığı bilgisi geldi.

Samsun'da geçtiğimiz günlerde İlkadım Belediyesi personel müdürü Ahmet Önder Korona Virüs sebebi ile yaşamını yitirirken, FBM Tıp Merkezi kurucusu estetik cerrah Hayati Akbaş'da Korona Virüs'e yakalanmıştı. İlkadım Belediyesinde son olarak Başkan yardımcısı Cemal Kulein'in de Covid-19'a yakalandığı bilgisi gelirken, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinden de iki doktor ile bir hemşirenin virüsü kaptıkları öğrenildi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir'e çağrı! Sizden para isteyen basın yayın organlarının isimlerini açıklayın

Mustafa Demir'e çağrı! Sizden para isteyen basın yayın organlarının isimlerini açıklayın