28 Mayıs 2020 Perşembe

SAMSUN 19 MAYIS'TA BELEDİYE BAŞKANINDAN SKANDAL SÖZLER: OYU VEREN EN İYİ HİZMETİ ALACAK

Samsun 19 Mayıs'ta belediye başkanından skandal sözler: Oyu veren en iyi hizmeti alacak

Samsun'un 19 Mayıs İlçesinde 31 Mart yerel seçimlerinde belediye başkanı seçilen Osman Topaloğlu'nun seçim sonrası yaptığı konuşmada, "Oyu veren en iyi hizmeti olacak, vermeyen en son alacak" şeklindeki sözleri şaşkınlık yarattı.

02 Nisan 2019 Salı 13:57 GÜNCEL

Samsun'da 19 Mayıs ilçesinden belediye başkanı seçilen Osman Topaloğlu'ndan skandal sözler. 31 Mart seçimlerinde 19 Mayıs ilçesinde Belediye Başkanı seçilen Osman Topaloğlu, "Oy veren en iyi hizmeti alacak, vermeyen alamayacak" dedi.


Samsun'da 31 Mart yerel seçimlerinde 19 Mayıs İlçesinden belediye başkanı seçilen AK Parti'li Osman Topaloğlu'nun oy verenlerin en iyi hizmeti alacağını vermeyenlerin ise alamayacağını söylemesi tepki çekti.

19 Mayıs ilçesinde 31 Mart yerel seçimlerinde belediye başkanı seçilen Osman Topaloğlu, seçim sonrası kalabalık bir vatandaş grubuna yaptığı konuşmada, "Bazı mahallerde sıkıntılar var. Bu sıkıntılar düzelir diye bekledik ama olmadı. Listeleri tek tek inceleyeceğim. 2014 ve 2019 arasındaki değişikliklere bakacağım. öyle oy vermemişsin beton yol alacaksın, yok öyle. Bundan sonra oy veren en iyi hizmeti alacak, vermeyen en son alacak" dediği ortaya çıktı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

mustafa şen

03 Nisan 2019 Çarşamba 19:51

yoruma gerek yok.gerçekler ortada sayın başkanım kendisine yakışanı söylemiş.

Faruk

02 Nisan 2019 Salı 14:24

Valla osman baskan seni tanımazsak tamam diyeceğim ama sen kin tutan bir insan değilsin. Ama inşallah dediğin gibi yaparsın. Adamlara yapmadığın iyilik kalmadı onlar sana 1 oyu çok gördü.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Necattin Demirtaş o olaya sert tepki gösterdi! Karşılarında beni bulurlar

Necattin Demirtaş o olaya sert tepki gösterdi! Karşılarında beni bulurlar