17 Haziran 2021 Perşembe

SAMSUN ADLİYESİ VE VERGİ MAHKEMESİNDE KORONA VİRÜS ALARMINDA SON DURUM

Samsun Adliyesi ve Vergi Mahkemesinde Korona Virüs alarmında son durum

Samsun'da Vergi Mahkemesi Korona Virüs nedeniyle kapatıldı, çalışanlar ise karantinaya alındı. Samsun Adliyesi ve Vergi Mahkemesinde Korona Virüs alarmında son durum

16 Haziran 2020 Salı 18:46 GÜNCEL

Samsun Adalet Sarayında ve Vergi Mahkemesinde Korona Virüs alarmı.. Samsun Vergi Mahkemesinde bir personelin Korona Virüs testinin pozitif çıkması sonrası, Samsun Adalet Sarayında çalışan bir personelin de Covid-19'a yakalandığı gündeme geldi.


Korona Virüs salgınının devam ettiği normalleşme sürecinde Samsun'da bulunan Vergi Mahkemesinde bir personelin Korona Virüs testisinin pozitif çıkması üzerine Vergi Mahkemesi kapatılırken burada çalışan tüm personel ise karantinaya alındı.

Sağlık İl Müdürlüğü görevlileri Samsun Vergi Mahkemesinde görevli personeli karantina altına alırken, Samsun Adliyesinden de bir vaka haberi geldi.

Samsun Adalet Sarayında iddialara göre toplam 9 personelde Korona Virüs olduğu önü sürülürken, edinilen bilgilere göre Adalet Sarayında ön büroda çalışan bir personelin izinli olduğu ve yaklaşık 12 gündür iş yeri ile irtibatının olmadığı, ancak bu personelin buna rağmen Korona Virüs testinin pozitif çıktığı bildirildi.

Samsun Adalet Sarayında ön büroda çalışan personelin izinli olduğu süreçte Covid-19 virüsünü eşinden kaptığı ihtimali üzerinde durulurken, Adalet Sarayında ön büroda çalışan tüm personellere ise Korona Virüs testi yapıldığı, bugün adliyeye giden ambulansların da bu amaçla kuruma gittiği öğrenildi. Samsun Adalet Sarayında ön büroda bulunan personeller için yapılan Korona Virüs testlerinin sonucunun beklendiği bu sonuçlara göre gerekli çalışmaların yapılacağı öğrenildi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediyesinde maaş ve fazla mesailerini alamayan işçiler iş bıraktı

İlkadım Belediyesinde maaş ve fazla mesailerini alamayan işçiler iş bıraktı